Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy buktassam le? Érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le? Érzem hogy van valami de nem tudom bízonyítani!

Figyelt kérdés
A párom 40 éves és szerintem rá van kattanva a kis 20 éves 43 kilós szomszéd lányra!De az is rá csak mivel észrevettem még régebben hogy Ő se úgy néz a páromra mint kéne befenyítettem egy kicsit hogy tudja mi lenne a következménye még egy alkalomnak is nemhogy egy kapcsolatnak !2 gyerekünk van és ilyen közös udvarba lakunk és a gyerekek imádják a kiscsajt mert állandóan játszik velük meg vesz nekik mindig valamit ha megy a közértbe vagy valami!Na mindegy a lényeg hogy bejött a jo idő a kiscsaj kidobja a melleit 2 kiló vakolat meg minden és a párom hesszelgeti meg sokszor észre se veszi hogy észreveszem hogy bámulja!Engem meg ledagadtoz rendszeresen!Már a sexhez sincs kedvem mert az jár a fejembe hogy lehet hogy a kis szomszédcsajra gondol közbe!Nem vagyok kövér csak húsos de mindenki azt mondja hogy csinos vagyok az arcomat meg tényleg mindenki dicséri!Nem tudom mi lehet!Ja én 30 vagyok!De a leggyanusabb az hogy mindkettő dolgozik és ha a párom 5 helyett 3-kor jön haza érdekes módón a kisasszony is rá 10 percre megérkezik!(ő neki is 5-re kéne hazaérnie)És ez nem egyszer fordult elő!És a legérdekesebb hogy egymáshoz se szólnak!Legalábbis amikor beszélgetek a kiscsajjal tök normális meg minden de ha a párom is kijön az udvarra vagy valamit csinál kint a kiscsaj 100 %-os fordulatot vesz elkezd bambulni rágja a körmét látni rajta hogy zavarba van!Sejtem hogy van valami de egyszerüen nem tudom rájuk kiabálni mert a párom is mindig törli a hivsinfókat meg az üzeneteket mire haza ér a melóból!Ti mit csinálnátok?És nem kérek oltásokat!Normális válaszokat várok!
2010. jún. 29. 07:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Azt javasolom, hogy egy picit lendítsd fel a párkapcsolatodon kívüli életedet. Nem tudom, hogy mennyit jársz el a barátaiddal, barátnőiddel szórakozni, teázni, kávézni, mozizni, sportolni, stb. Tudom, hogy ezt a gyerekek mellett nem egyszerű megvalósítani, de egy kicsit ki kell szabadulnod ebből a világból. Azt veszem észre, hogy a félelmeid leginkább amiatt alakulnak ki, mert lényegében csak a családod az életed és nincs más ezen kívül. Nem azt mondom, hogy ne legyenek az első helyen az életedben, de legyen az életednek egy olyan része, ami csak a tied: barátok, hobby, stb. Ha ezekben sikert és örömet találsz, sokkal jobban fogod magad érezni és nem fognak ilyen gondolatok gyötörni. A párod is szívesebben fog rád (egy vidám nőre) tekinteni, mint most, amikor egy féltékeny, kétségek közt vergődő nőre néz.

Természetesen azt is el kell mondanom, hogy hasonló helyzetben még nem voltam, így csak javasolni tudom a fentieket.


30/F

2010. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én ötletem volt a hárman összeülős és figyelős ötlet. Annyit elárulok (talán nem leszek ettől népszerű), de én pl megbeszélem a párommal ha valakit látok, hogy milyen frankón néz ki és ez oda-vissza. Nagyon régóta együtt vagyunk már és ha valaki nagyon tetszik és azt mondom, hogy na ezt kipróbálnám, akkor nem húzza fel magát. Igaz ez oda vissza müxik. Ez persze nem jelenti azt, hogy orrba-szájba megbámulunk mindenkit és b@szunk mindenkivel, hanem mi mindent MEGBESZÉLHETÜNK EGYMÁSSAL. Egy kapcsolatot leginkább az tesz tönkre ha nincs megfelelő kommunikáció. Ezen próbálj javítani ha lehet.

2010. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A kommentek közül leginkább a hárman összeülős tetszett, ha ilyen dolgokat gyanítanék, mint amilyeneket te, akkor ez egy tuti módszer!gratula a kitalálójának!:-)

Sajnos a legelső reakcióm az lenne, hogy kétségbe esem...

két gyerkőc mellett nem lehet már ugrálni..aztán gondolkoznék és ha pl alapból nem féltékeny a párod és hirtelen nagyon féltékeny lenne, amikor eljárkálsz otthonról az már egyértelmű bizonyíték lenne..

De szerintem ha feltűnően szidja a kiscsajt, hogy halálmadár....azon is elgondolkoznék nemcsak azért szidja e, nehogy gyanu ébredjen benned...

CSak az a baj, hogy úgy is kijátszhatnak téged, hogy te már párszor befenyítetted a csajt..

Meg én azt gondolom, hogy elsősorban a férjeden múlik a dolog, hogy Miket enged meg Magának és mennyire tudja kordában tartani a Farkát!!

minden más dolog mellékes, mert ha egy férj eldönti ott agyban , hoyg nem csalja meg a feleségét, gyerekeinek anyját, az nem fogja megcsalni akkor sem, ha a világ legjobb seggű nője a szomszéd!!!!!!!

de sajna én sem lennék nyugodt, ha egy ilyen luv nya lenne a szomszédban..

remélem, hogy jól jössz ki a dologból!!nagyon drukkolok neked, ilyen sajnos bárkivel megeshet:-(

26 L

2010. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
köszönöm a dicséretet:D:D
2010. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ma 5 helyett megint megjöttek fél 3-ra 10 perc külömbséggel!Jó mi?Belefáradtam nem érdekel!És még amikor kérdőre vontam őket én vagyok a köcs.g!
2010. júl. 2. 17:03
 26/27 anonim ***** válasza:

bérelj fel egy magánnyomozót!!!és készítess vele képeket!

ez a garantált lebuktatás hidd el!

különben majd csak idővel fog lebukni, de addigra már

lehet, hogy nem is fog a csajjal talizni, neked meg sosem lesz rá bizonyítékod, és örökre kétségek között fogsz maradni.Döntsd el mit akarsz:-)

2010. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én is ajánlottam már ezt..
2010. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!