Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elfogadhatatlan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan, ha valaki megöleli az ellenkező nemű barátait?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésre adott válaszok kapcsán merült fel.


Tehát ha valakinek van párja, és találkozáskor és/vagy búcsúzáskor öleléssel köszön el egy ellenkező nemű baráttól, valóban sokakban vált ki féltékenységet, ill a bizalom megerendülését?


2019. jan. 8. 05:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Dehogyis. Aki emiatt féltékeny, az hülye.
2019. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Az is elég, ha találkozom velük. Nem hogy még ölelgetem is őket. Tuti kihozzák belőle, hogy érzékibb volt, véletlen sem felejtem el, vagy hosszabb volt, szorosabb, stb. Állandó feszültségforrás nálam, az első barátnőm óta. Pedig már volt vagy 10
2019. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar. Pl az egyik legjobb barátnőm barátját is megölelem köszönés gyanánt. Barátok vagyunk, ettől még nem fogok rámozdulni a legjobb barátom pasijára ahogy ő sem rám. Amúgy is csak társaságban találkozunk.

Van egy másik ellenkező nemű barátom szintén ugyanabból a társaságból, neki is van barátnője, igaz nem régóta, vele is ugyanúgy megöleljük egymást ha találkozunk, köszönésképp. Amúgy nem szoktunk ölelkezni, mert minek.

Ettől még nem nézek rájuk máshogy, fordítva se.

Engem az ilyesmi nem zavar, semmiségnek tartom.

2019. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bárkit én sem ölelek meg. De van néhány ember, akit igen, akivel így természetes. Vagy vannak helyzetek, amikor pl úgy érzem, hogy annak a másiknak szüksége van a szeretetenergiámra. Akkor viszont nem érdekel, hogy milyen nemű az illető.

De az ölelés az én esetemben általában nem a szexuális energiákról szól. Legtöbbször akkor sem, ha a páromat ölelem át.


Ebből kifolyólag a páromra sem vagyok féltékeny hasonló esetben. Van, akinek az érintés a szeretetnyelve. Nem viselem el bárki fizikai közeledését, de akit szeretek, attól létfontosságú, hogy megkapjam. Ha valamiért nehéz helyzetben, rossz passzban vagyok, akkor meg különösen.

2019. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyenkor féltékeny, nálunk az ölelés teljesen alap a közelebbi baráti társaságban, puszi helyett így szoktunk köszönni egymásnak. Szvsz mentálisan ép emberben, konkrét bizalomvesztési előzmény nélkül az ilyesminek nem kéne féltékenységet okoznia.
2019. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, milyen az az ölelés...
2019. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2019. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!