Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút és nagyon bejön (olyan még nem volt aki ennyire megtudott fogni),én is tetszem neki (bár egymásnak nem valottuk még ezeket be).Barátok vagyunk,a fiú már lépett felém és randira is hívott,viszont elutasítottam.


Az egyik közeli barátnőmnek szintén tetszik(nem mondta nyilvánosan nekem) de észre vettem rajta. Mit tegyek? Felejtsem el a srácot vagy tudva hogy a barátnőmnek tetszik össze jöjjek vele ha úgy alakul?


2019. jan. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne, ne jöjj össze vele. Ha tetszik, és szimpi, és minden, de te mégis nemet mondtál a randira, akkor érezd a súlyát.


Hagyd meg a havercsajnak. ;-)


VAN

MÉG

HAL

A VÍZBEN

2019. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tehetnéd, hogy eldöntöd mit akarsz, úgy is cselekszel és közben őszinte vagy magaddal is és másokkal is.
2019. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
91%

Neked itt mar nincs tennivalod, pontosabban mar elintezted, hogy masfele keresgeljen. Elobb utobb befogja a baratnod jeleit. Felek te mar itt nem fogsz tudni semmit.


Amugy csak neekem furcsa, hogy "nagyon bejön (olyan még nem volt aki ennyire megtudott fogni),én is tetszem neki" utan visszautasitod a randit? Vajon mi kene meg hozza, hogy valaki randira mereszeljen hivni? Ha a sracnak van egy kis esze mar atnez rajtad.


42F

2019. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért jönnél össze vele? Randit visszautasítottad. Nőjél fel, kislàny, ez nem a tini pàrkapcsolatok (bàr szerintem a szép szóból ott is értenek), felnőtt, értelmes ember nem fogja a küszöbödet ràgni, a NEM az NEM.

Vagyis hacsak nem épp nem értél rà és javasolsz TE (igen... mivel te mondtàl nemet a randira) egy màsik időpontot ami megfelel, akkor ez ennyi volt. Értelmes ember ezt annak veszi, hogy nincs kedved vele randizni. Szóval téma lezàrva, majd talàl a sràc olyat, aki nem mond nemet ra meghívàsàra.

2019. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy írták már de én sem tudtam megállni mert annyira felcseszett, ha "nagyon bejön" miért utasítottad vissza?
2019. jan. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm miatt utasítottam vissza
2019. jan. 10. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!