Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy egyszer szeretnék elutazni Japánba?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 04:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Drágám, Japánba szeretnék menni régóta. Velem tartasz?
2019. jan. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem olyan dolog szerintem amin ki kellene akadni. Ezt nyugodtan kellene tudni bárki tudtára adnod. Szerintem ebben nincs semmi. Maximum félthetne a repülőzés végett.

Én is annak idején 2013-ba, elkezdtem japánul tanulni egyedül, csak közbe jött egy kapcsolat, ami igazából bár ne lett volna. Mondjuk nem hiszem, hogy valaha is kijutottam volna.

2019. jan. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

“A mocsok bálnazabáló ferdeszeműekhez? Szó sem lehet róla, azonnal szakítok!”


Vagy mitől félsz?


Btw, ez a felnőtt kapcsolati rovat, aki ennyit nem tud segítség nélkül megbeszélni egy felnőtt kapcsolatban, azzal valami komoly gond van

2019. jan. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nemrég olvasott egy könyvet a Meidzsi-restaurációról.
2019. jan. 11. 07:40
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: és akkor mi van?


Nem értem, komolyan, hogy mi a gond.

2019. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly?
2019. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egyszer el szeretnék jutni Japánba!"


Na valahogy így!

2019. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Domo arigato kozai masz! Nakagawa san! Koni csiva! :D
2019. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

-Laccciii, vigyé' má' Japppánbaaa, nekem nincs pénzem repülőjegyre!

-Menj csónakkal. Csak leereszkedsz a Dunán a tengerig, aztán elevezel a szigetekig. Problem?

-Laccciii, menj már a pitsábaaa...!

-Apropó, mi újság a Meidzsi-restaurációval? Elmúlt már? És kötelező a külföldiekre is? Miért baj, hogy a restauráció során Japán megnyitotta kapuit a világ felé, létrehozták az első alkotmányt, minisztériumok alakultak, létrejött az első parlament, az iparban és az oktatásban is jelentős fejlődés mutatkozott?

-Ééén nem a politikai eredményekért akarok Japppááánbaaa menni, hanem kvarcóráért.

-Kvarcóráért!? Akkor neked nem repülőjegy kell, hanem jegy időutazáshoz. Miért nem evvel kezdted? Tessék. És egy a visszaútra is.

-Laccciii, menj már a pitsábaaa, ez két darab békávé jegy!

-Csak elbumlizol a legközelebbi kínai piacra, az épp olyan érzés, mintha újra a nyolcvanas években lennél. Nem? Semmi nem lett azóta feléújítva, a kínálat pedig -de ezt hagyjuk is. Nos, mikor indulsz? Ja, és hozz nekem egy moncsicsit!

2019. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarul?
2019. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!