Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom felhoz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom felhoz valakit a közös lakásunkba nem jogosan kérdezem ki volt?

Figyelt kérdés
Én ma elmentem reggel dolgozni, ő közölte hogy ma itthonról dolgozik, nem megy irodába. Mikor hazaértem, láttam, hogy valaki volt a lakásban, normálisan megkérdeztem ki volt, és miért nem tudott róla szólni, hogy szólhatott volna előre, hogy jönni fog valaki. Közölte hogy semmi közöm hozzá egy munkatársa volt, de nem mondja meg a nevét mert azt csinál amit akar. Teljesen kibuktam, én vagyok beállítva annak aki rátelepszik, holott szerintem jogos elvárás, hogy tudjam ki ül itt egész nap a közös lakásunkban vele. Szerintetek kinek van igaza?

#párkapcsolat #kozosotthon
2019. jan. 11. 19:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelmű: előre szólt, hogy otthonról dolgozik, hogy ne bukjon le, ha esetleg látja egy szomszéd, vagy melóhelyen keresnéd. De lebukott, hogy volt fent valaki, és mivel nem készült hazugsággal, ezért ideges lett. Legjobb védekezés a támadás.

Ha elég jóban van a kollégával, hogy áthívja, akkor már hallottál volna róla. Egy keresztnévvel elintézte volna.


De ehelyett támadásba lendül, hogy védje magát.


100%, hogy megcsal.

2019. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Rockarc ***** válasza:
78%

Teljesen jogosan. De ahogy a valaszokat elnezem en a kiveteleket erositem. Nekem eszembe nem jutna barkit behivni, akirol nem tud a parom, legalabb egy uzenet szinten, tokmindegy, hogy haver, vagy kollega. Pont azert, mert innentol mar nem lehet mit mondani, minden csak magyarazkodas, a hiszti is ennek koszonheto. Te verig vagy sertve, mert nem mondja meg, es nekiallsz feltekenykedni, o meg azert, mert feltetelezed rola, hogy megcsaltad, hiszen ez a kerdes apropoja, ha kimondod, ha nem.


En egyebkent azt mondom, hogy itt a parodnak tobb esze kene legyen, mert ez innentol kezdve mindig ott fog kettotok kozott allni. Az egoja helyett az artatlansag latszatanak a fenntartasa lett volna fontos. Mert nem eleg artatlannak lenni, annak is kell latszani. O pedig most kur.vara nem latszik annak. Igz pedig tokmindegy mit kovetett el, vagy mit nem, a napjaitok meg vannak szamlalva.


42F

2019. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
18%

Éérrrrrrrrrtteemm már a női logikát! :)))


Tehát, ha azt mondja:


Egyik munkatársam, Nagy Tamás a neve, Budakeszin lakik a Vízköpő út 4/b.-ben. Van egy kutyája és egy felesége, Iza. Egy 4 éves Ford Kuga kocsija és a kedvenc színe a kék. Imádja a rock zenét és a fánkot, szeret kirándulni és főzni. Csillagjegye ikrek, aszcendense skorpió, a 3. holdban. 183 centiméter magas és 79,4 kiló.


Akkor most nincs balhé! Oké, tanulok az esetből!


KÖSZI!!!!

2019. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
20%
Én néha már nem is tudom hogy én élek egy teljesen más bolygón vagy az emberek Ennyire hülyék pl.itt GYK-n.De nagyon sok kérdés válaszolóinl eszembe jut ez a kérdés.33/F
2019. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%

Na ne már h a ferjemet nem kerdezhetem meg h ki járt nálunk??????

Na az a vicc!

Ugy rugnam ki paros labbal csak ugy laffanna ha ezen fennakadna!!!!

Nem ertem miert a kerdezöt bántjátok?

Ennyi erövel semmit sem szabad kerdezni senkitöl mert minden maganügy es azt csinal amit akar?!

Dragam milyen napod volt?-Nem mindegy neked ugysincs közöd hozza

?!

Dragam latom volt valaki nálunk

Yy volt vagy anyu volt vagy ki volt(alap kivancsisag)

Erre ezt kapnam h semmi közöm hozza??


Kerdezö sunnyog a parod valamiben!!!!

Vagy lelki problemak vagy van egy masik nö a dologban

2019. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%

vicces, hogy egyből mindenki azt gondolja, hogy megcsalja. vagy ez az átlagszínvonal?

ha nem voltál otthon, téged nem zavart semmiben a vendég, akkor nem tudom minek ezen ennyire kiakadni, meg hogy jogom van tudni blabla. neked mégcsak találkozni se kellett vele, semmi. vagy az zavar hogy látta a lakást, vagy mi? :D

az viszont gáz, hogy ha normálisan kérdezted, és ilyen paraszt módon válaszolt. de lehet ami neked normális, az valójában irritáló volt.

2019. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy mi lett végül?
2019. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#23

Ennyire hülye vagy?

Nem. Ha annyit mond, hogy a XY. volt, akkor nyugi van, mert róla tudja, hogy kollégák, gyakran beszélgetnek, haverokodnak, és nincs benne meglepő, ha magánemberként is összejárnak.

Neked van párod? Nincs. Ezt onnan tudom, hogy neked ez nem egyértelmű. Normális esetben a "milyen napod volt" után nem az válasz, hogy "semmi", és beszélgetés közben megemlít az ember neveket. Amit idővel megjegyzel.

A férjem 4 kollégával dolgozik együtt csapatban, és mindenkiről tudom, hogy hol lakik, van-e családja, stb. Sőt, tudom, hogy L. laktóz érzékeny, M.-nek milyen problèmája van a párjával, és hogy Z. kocsijának mi baja.

Szóval nálunk fura enne egy "kolléga" megnevezés. Azt meg erősen gyanúsnak érezném, ha nekem ugrik, hogy nincs közöm hozzá, kit hoz fel. Pont azért nem tudhat róla a kérdező, mert titkol valamit.

2019. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van ezeknek a gyikes válaszolóknak párjuk, tényleg más univerzumban élnek! Ordít róluk! Ezek teszik fel utána a kérdést, hogy "miért nem jön soha össze normális kapcsolat?"..


Hozzá kéne tenni a válaszokhoz, mennyi volt a leghosszabb kapcsolatuk. Lerí, hogy értelmes ember nem marad mellettük ilyen hozzáállással. Látszik a válaszaikból, hogy 30 évesen is max csak pár hónaposat tudtak elérni, elbuknak már az első problémánál.


Megkérdezni kivel találkozott ma, ki jött be a lakásba "rátelepedés"? Te nem vagy normális, ember! Neked a titkolózás meg a sunnyogás a normális, mert egy ilyen egyszerű kérdésből triviális dolgot csinálsz? El tudom képzelni, milyen sikeres ember lehetsz... Kezeltetni kéne.

2019. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is elmebeteg, aki szerint a kérdező a hibás. De inkább többet nem írok, mert kitiltanának a modik.


Kérdező, egyértelmű a helyzet. Amúgy honnan tudtad meg, hogy volt fent valaki?

2019. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!