Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom felhoz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom felhoz valakit a közös lakásunkba nem jogosan kérdezem ki volt?

Figyelt kérdés
Én ma elmentem reggel dolgozni, ő közölte hogy ma itthonról dolgozik, nem megy irodába. Mikor hazaértem, láttam, hogy valaki volt a lakásban, normálisan megkérdeztem ki volt, és miért nem tudott róla szólni, hogy szólhatott volna előre, hogy jönni fog valaki. Közölte hogy semmi közöm hozzá egy munkatársa volt, de nem mondja meg a nevét mert azt csinál amit akar. Teljesen kibuktam, én vagyok beállítva annak aki rátelepszik, holott szerintem jogos elvárás, hogy tudjam ki ül itt egész nap a közös lakásunkban vele. Szerintetek kinek van igaza?

#párkapcsolat #kozosotthon
2019. jan. 11. 19:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
12%

Miért érdekes a neve? Megkérdezted, mondta, hogy egy kollégája, és kész.

Ha ezek után nyomozóra váltasz, akkor ideje lenne a valódi problémáitokra koncentrálni.

Mert szerintem vannak.

2019. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Micsoda hülyék vagytok ti.Tökmind1 kinek a lakása.Mi az hogy semmi köze hozzá?A saját párjának?Akárki is volt ott minimum hogy elmondja.Amúgy meg egy férfi egy nőt nem visz a saját lakására semmilyen céllal munkakapcsolatból sem mégpedig azért mert az a saját intim szférájuk és megtiszteli ennyivel a párját ez a minimum.Ugyanúgy persze nő sem visz fel csávót a pecóra.Ez csak nekem ennyire minimum és alap dolog?Betegek vagytok ti! 33/F
2019. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12%
Senki sem szereti, ha követelnek tőle vagy el akarják számoltatni! Kedvesen is megkérdezhetted volna, hogy ki járt nálatok.
2019. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
A probléma a kérdezővel, hogy egy energiavámpír. Aki ilyen idióta éljen egyedül. Nem igazán érthető milyen alapon agresszivkedsz a körülötted lévőkkel, pl a válaszolókkal. A h..ye p..sákat senki nem szereti.
2019. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
11%

Akkor tisztázzuk:


- Honnan veszed, hogy nem ügyfél volt?

- Ha dugtak, és tudod, akkor miért nem lépsz le/rakod ki?

- Okos nő nem ér haza korán és nem vesz észre mindent!!!

- Nekem volt exem, aki azzal piszkált folyton, hogy ki volt az a nő, akivel a barátnője látott étteremben, meg ki volt az a nő, aki este 8-kor hívott,...a 6.-7. eset után kiraktam. Ja, és mindegyik nő ügyfél volt, és csak ügyfél!!!

2019. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem neked van igazad kérdező, és nem vagy energiavámpír.

Az nem helyénvaló, hogy te normálisan megkérdezed ki volt, és erre olyat válaszol, hogy "nem mondja meg a nevét mert azt csinál amit akar". Ez így nagyon nem jó. Mintha rögtön tolakodónak tartaná már a kérdésedet is.


A többi válaszolónak pedig: meg van itt őrülve mindenki!!! Megkérdezi a párját, hogy ki volt náluk, és itt azt írjátok, hogy rátelepszik??? Itt mindenki idióta?

2019. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 piroska és a farkas ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy kinek a tulajdona a lakàs. Ha én vkivel pàrként akàrcsak egy sàtorban is, de együtt élek, sőt, ha együtt se êlek, akkor se legyen titkolnivaló előttem az, hogy kivel tölti a napjàt. Mert ha titkolnivaló, ott màr rêg baj van.
2019. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%

#15-ös.


Honnan veszi, hogy nem ügyfél volt? Talán a srác válaszából esetleg: "nem mondja meg a nevét mert azt csinál amit akar". Az az ember, aki nem sunyít, nem így válaszol, hanem NORMÁLISAN.

2019. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

# 12


Ugyanez jutott eszembe nekem is. Olyan szitut nem tudok elképzelni, hogy megkérdezem a párom, majd ő erre titkolózzon vagy kussoljon mélyen arról, ki volt itt, vagy ne mondjon róla semmit... Tök mindegy kié a lakás, ha közös, ha nem, egy kapcsoltról beszélünk. Normális kapcsolatban pedig nincs titkolózás. Egy kérdés és egy válasz van..


# 15

- ja, ügyfél, főleg ha nem is olyan munkakör, mi? :D Én is szoktam itthonról nyomni, és nem ügyfeles munkakörben mozgok, lol. De ügyfelet nem otthonra, saját lakásba hívnak be általában, ha csak nem otthoni irodáról beszélünk btw.. "Csókol, tessék jönni aláírni azt a lakéstakarékszerződést, ja de hozzám kéne felugrani a 4. emeleti lakásomba, mert ma itthonról dolgozom" VAgy hogy? ..


Annyira sügér itt a gyiken néhány ember, és olyan alacsony érzelmi intelligencián áll, hogy nem hogy pár éves, de pár hónapos kapcsolatot is alig nézek ki belőlük.


A fenti szitu és reakció bőven gyanús. Az adott válasszal meg csak még inkább megerősíti valaki, hogy sz*r van a palacsintában. (Akkor is, ha esetleg valóban nincs) KI az az emeletes baro-m, aki direkt szabotálná a saját párkapcsolatát ilyennel?


Na mindegy,hálisten én ezt elképzelni sem tudom. Ha ilyen választ kapnék és titkolózást, és pl pakolnék. Kell a francnak gyerek vagy kolonc a nyakamban, ahol ez a módi. A többiek akiknek ez normális, azoknak meg egészségére, legyenek ezekkel ők boldogok.

N

2019. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
27%
A párod jelen esetben nem felhozott valakit, hanem vendéget fogadott, de inkább helyesen a munkatársat behívta az irodába, mi a tiéd is.
2019. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!