Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet bírni a csajommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet bírni a csajommal, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Folyton a telefonon lóg. Beszélek hozzá, nem is figyel, mindenre csak aham, igen a válasz. Meg lehet nézni a telefonján, hogy mennyi idöt tölt a kijelzö elött. Átlagban napi 11 órát!! Hogy térítsem jobb belátásra? 28F

2019. jan. 11. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy parasztok a válaszolók!
2019. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj,hogyha nem határozottan jelzed vagy kérdezed meg letenné e a telefont legalább amíg együtt vagytok,akkor csak egy aha és egy igen lesz a válasz,mert közbe a telefonja lefoglalja.
2019. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg, menj má az anyádba a külföldi férjeddel...
2019. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
Én legalább tisztelve szeretve vagyok nem üritőkehely mint ti akik itt nyigtok h megütött megcsalt szarik rám szex közben,eldobott terhesen es társai.. :) :D
2019. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Jól van,biztosan.Egészségedre.
2019. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%

ha jól emlékszem a bocskor mesélte a reggeli műsorában,hogy gyakorlatilag ez a probléma vezetett a szakításához várkonyi andival.

én csak 1 ilyen csajt ismerek,rá nem lehet hatással senki és semmi.

nem hat rá a célozgatás,a durva sértés,a zsarolás,semmi se.

a totális tiszteletlenség netovábbja ez egyébként,és részben azért alakult ki mert te teret adtál neki.

e miatt a csaj elveszítette az irántad tanúsított tiszteletét,ezért meri megengedni magának veled szemben.

szóval a tekintélyedet kell visszanyerned.

2019. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%

Vedd el a telefont,és zárd be. Nőknek semmi teret nem szabad hagyni..

40F

2019. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#17 remelem ezt nem komolyan irtad.. mi az hogy a nőknek nem lehet teret adni? Nem tudtam hogy már Magyarország is arab mentalitasu ország lett

Nő is nyomkodhatja a telefonját DE mértékkel úgy ,hogy nem szarja le azt akivel együtt van

2019. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
17-es, szeretem öt, nem akarok semmilyen eröszakot alkalmazni. Bennem is lehet a hiba, sok volt a dolgom is mostanság, növéremnek gyereke született, elég sokat voltam nála segíteni, lehet elhanyagoltnak érzi magát és fel akarja hívni magára a figyelmet, nem? Lehet ez miatt?
2019. jan. 11. 21:59
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Nőmnek nincs telefonja mivel nem beszél mással,barátokat rokonokat leépítettem róla,munkábol kivettem,lakáskulcsa sincs,viszont nem tud megcsalni,és nem is mer,a boltba is ugy megy ha megengedem és időre,nincs duma .. Az arabok teszik jol,példát kéne venni itthon is,csodákra képes mikor egy nő tudja hol a helye. Nyugodtan oda verthetsz neki kérdező, tisztelni fog,és félni,onnantol nyertél bármit megtehetsz. :) :)

40F

2019. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!