Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire valós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire valós, hogy a Facebookon meg ezeken “hirdetett” nagy boldogságnak sokszor a fele sem igaz?

Figyelt kérdés

Én magamon tapasztalom, hogy amikor boldog voltam, az életem kiegyensúlyozottan folyt, le se tojtam, hogy mi van a Facebookomon, jó ha 2 havonta egyszer megosztottam vmit. Egy esküvőn meg is kérdezték távolabbi ismerősök, hogy minden rendben, nem látunk rólad semmit!

Amikor meg egy nagyobb krízis időszak következett az életemben, akkor elkezdtem állandóan boldog(nak tűnő) képeket posztolni. Mintha így próbálnám magamat is meggyőzni... ez annyira szánalmas...


2019. jan. 11. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10, teljesen igazad van, de rá tudnék mégis cáfolni. A volt barátnőmből kiindulva a havi 1-2 szerelmes képe fedi a valóságot, mert boldogok és tényleg szeretik egymást. Ha néha megnézem az adatlapját, esküszöm örülök hogy így összejött neki, ami velem nem, bár mindent megtettem érte.... Róluk az jön le egy tök idegen számára is, hogy ők egymásnak a jobb és a bal kéz.
2019. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

#11:

A havi egy-kettő kép, amikor pl elmennek együtt valahová, az szerintem is teljesen normális. A gond azzal van, amikor folyamatosan, ömlesztve tolják a képeket úton-útfélen.


A másik véglet is beszédes, ha egyáltalán nincs közös kép. Olyankor minimum az egyik fél nem akarja felvállalni a kapcsolatot különböző okok miatt.

2019. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy minden poszt, kép, idézet, megosztott gondolat, dal szól valakinek, valakit el akar érni. Egy nagyon egyszerű példa: ha valaki olyan képet tesz ki, amin kilóg a fél melle, akkor azt akarja elérni vele, hogy a kiszemeltje meg akarja d.gni.
2019. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12, nehéz megítélni, hogy mi az oka ha egyáltalán nincs kép. De valószínűleg ott az az ok, hogy elzárkóznak a virtuális világtól. Különben ez lenne a helyes, mert nem tartozik boldog boldogtalanra a közös képek meg egyéb dolgok, amiket felhasználhatnak. Engem sose érdekelt a képmegosztás és villogás. Facebookon 2009 óta vagyok, de 4-5 éve nem cseréltem profil képet. Ebből leszűrhető mennyire tojok erre. Viszont ha akad olyan saját gondolat vagy bármi amit szeretnék megosztani, azt meg is osztom. Úgymond tudatos felhasználó vagyok. Így nagy öreg 30 évesen. :)
2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14:


Ez is igaz. Aki alapból sem aktív egy közösségi olfalon, az nagy valószínűséggel a párkapcsolatát sem fogja kirakni.


És az is igaz, hogy szinte minden megosztás egy bizonyos valakinek szól, főleg, ha idézetes.

2019. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15, ha megosztok egy saját gondolatot, az nem valakinek szól, hanem mindenkinek aki látja. Persze van olyan aki direkt provokál képekkel illetve szerelmes idézetekkel, de az dedó szint.
2019. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!