Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem avat be az életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem avat be az életébe mikor nem találkozunk?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Nagyon magába forduló nehezen mondja el ha valami gondja van.

Még nem élünk együtt de már tervben van. Illetve kezdem átgondolni h akarom e ezr. Én a csaaládommal élek, ő meg egy haverjával albiban.


A baj az h.. Felhív mikor végzek... És telefonálunk egész délurán ha rajta múlik de nem mondd semmit a napjáról vagy hogy mit tervez holbapra vagy hogy mi bántja. Semmit. Össze vissza beszél vagy nem beszél. Szóvsl mikor délután videochatelünk az abból áll h kommentáljuk h épp ki mit csinál, én elmondom a napom kb ennyi. Mikor személyesen találkozunk akkor van egy megállapodásunk. Ha megmasszírozom azt kérdezhetek amit akarok és nem beszél mellé. Na akkor beszél. De így hogy suli van mindkettőnknek keveset találkozunk.


Nem akarok sok lenni és idegesítő, de jelen pillanatban nincs energiám folyton kitalálni h mi baja van ha sz.rkedvű. Ma szerintem sírt is, láttam a szemén...

Mit csináljakvele...?


2019. jan. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ő ilyen, el kell fogadnod hogy együtt élsz egy ilyen nímanddal, vagy eldöntesz, hogy te teljesen más világ vagy, és keresel egy hozzád illőt.
2019. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hany evesek vagytok?
2019. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem mond semmit, ha rákérdezel, hogy hogy telt a napod, mit csináltál?
2019. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De azt mondja sz.r volt. Ha megkérdezem miért azt mondja h miattam. Szóval ja semmi érdemleges. Nem tudom elfogadni h ilyen én pont az a fajta szemetesláda alkat vagyok akinek mindenki elmondja kéretlenül is a baját. De sztem egy párkapcsolatban ez alap hogy megosszuk a másikkal. És így már én is rosszul érzem magam ha elmondom de az meg mindig érdekli sőt ő maga kérdezi hogy áll ez vagy az az ügy stb. Részletekre is mindig eml~kszik. De mikor együtt vagyunk néha szerencsénk van és 1-2hetet együtt élünk. Akkor meg minden tök oké, jó a kedve, beszédes bár akkor is szemtelen.


22-23 évesek vagyunk első s nímandot niemandnak írják és ne mondd ezt rá, mert bár kissé fura, azért egy nagyon jó ember. Amúgy egyes a válaszoddal valahol egyetértek. Én is erre gondoltam.

2019. jan. 11. 23:21
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem szeret telefonálni. Én is csak akkor szeretek kommunikálni a párommal, mikor együtt vagyunk. Csetelgetni meg telefonálni nem sok kedvem szokott lenni, de neki sem.
2019. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg h nős e drogozik e stb.. Vmit titkol az fix..
2019. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt már mondta h nős, azt is h gyereke van, aztán mégsem nős, aztán h egy fia van, aztán h kettő, amikor kérdezgetek és nem akar válaszolni mindig ilyeneket mondd... Meg h összetörtem a szívét mikor múltkor egy chipset akart a számba rakni és nem fogadtam el...de ez csak vicc nálunk


Az a baja h gondd van a suliban. Vizsgája lesz és nem tud semmit. Hogy összeveszett a haverjaival mert szerintük folyton velem lóg (ez persze nem igaz) és nagyon le van gatyásodva a hónapban. Mondtam h béküljön ki velük, menjenek el valahová, kinyomja őket... Nem tudom mit tehetnék...

2019. jan. 11. 23:36
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Azt már mondta h nős, azt is h gyereke van.. Na én már akkor azt mondom h hello szia.. Nem lesz párom nős ember ,de az h hazudozik nem jo omen..
2019. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Azt már mondta h nős, azt is h gyereke van, aztán mégsem nős..."


Sírok.

2019. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:

Jó ember, persze! :)


A párod egy elmebeteg, idióta, hazug p*cs!


Mi az, hogy nős, meg nem, egyszer egy, utána 2 gyereke van?!


Szakíts ezzel a kreténnel, amíg lehet!

2019. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!