Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem avat be az életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem avat be az életébe mikor nem találkozunk?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Nagyon magába forduló nehezen mondja el ha valami gondja van.

Még nem élünk együtt de már tervben van. Illetve kezdem átgondolni h akarom e ezr. Én a csaaládommal élek, ő meg egy haverjával albiban.


A baj az h.. Felhív mikor végzek... És telefonálunk egész délurán ha rajta múlik de nem mondd semmit a napjáról vagy hogy mit tervez holbapra vagy hogy mi bántja. Semmit. Össze vissza beszél vagy nem beszél. Szóvsl mikor délután videochatelünk az abból áll h kommentáljuk h épp ki mit csinál, én elmondom a napom kb ennyi. Mikor személyesen találkozunk akkor van egy megállapodásunk. Ha megmasszírozom azt kérdezhetek amit akarok és nem beszél mellé. Na akkor beszél. De így hogy suli van mindkettőnknek keveset találkozunk.


Nem akarok sok lenni és idegesítő, de jelen pillanatban nincs energiám folyton kitalálni h mi baja van ha sz.rkedvű. Ma szerintem sírt is, láttam a szemén...

Mit csináljakvele...?


2019. jan. 11. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most akkor nős és van gyereke vagy ez csak vicc akart lenni? És ha nem tud semmit a vizsgájára, akkor tanuljon, problem solved :D
2019. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Dehogy nős...
2019. jan. 12. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!