Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, ha a párotok azt mondaná, hogy “nem tudja”, hogy veletek maradna-e, ha lebénulnátok?

Figyelt kérdés
Főleg azután, hogy én azt mondtam, vele maradnék. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de szerintem rég rossz, ha erre az a válasza, hogy nem tudja. Máskor is voltak már ilyen érzelmi analfabéta megnyilvánulásai. Ti elhagynátok?

2019. jan. 12. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
100ból 99 otthagyna.. főleg valaki akivel mégcsak 2 hónapja vagy..ne áltasd magad.
2019. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

Jajj Kérdező, ki mondta ezt, hogy lebénulsz a sérvtől? Azért ennyire ne dramatizáljuk túl a sztorit. Sérvtől nagyon minimális az esélye. Rengeteg sportolónak lesz sérve, 100%-ban rehabilitálható, utána ugyanúgy lehet élni.


30N,szintén sérves

2019. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 Nem nekem van, hanem neki.
2019. jan. 12. 13:27
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokkal bántóbb a te reakciód, hogy valójában te sem tudod mit tennél, de rávágod, hogy persze, veled maradnék.
2019. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Ő őszinte. Én inkább neked nem hiszem el, hogy alig két hónapos kapcsolat miatt egész életedet egy béna ember mellett fogod leülni, akit alig ismersz.

Bocs, de ez nem hihető.

2019. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez ùgysem lesz egy hosszú kapcsolat,ha ezen is lamentálsz,és ennyire mélyreengedsz egy ilyen szintű választ.

Ő sem fog lebénulni gerincsérvtől.Minimális az esélye.

2019. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező akkor elismétlem még egyszer!!!


2 hónapja vagytok együtt, mégis mit vársz???? Leírtuk, hogy túlreagálod, és még te húzod fel magad. Akkor menj és durcázz, mert 2 hónap után nem ígér a barátod ásó kapa nagyharangot.

Egyébként te se tudod, hogy ott maradnál-e vele. Az hazugság, hogy 2 hónap után tudod. Nem is ismered még. Számtalan probléma felmerülne ha lebénulna. Magadat is becsapod.

2019. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#15 Hát az is biztos, hogy pusztán ezért nem hagynám el. Legalábbis megpróbálnám úgy is. Arra szólt az “igen”. De nem kapásból elhagynám.
2019. jan. 12. 13:39
 19/21 anonim válasza:
50%

Nyugodtan lehet lepontozni!!!


Legyünk realisták!


Ha a párod lebénulna, pláne ágyban kellene feküdnie, azaz még kerekesszék sem lehetne. Na akkor igen, 100-ból 99 lelépne, főleg, ha nem lennének anyagilag összekötve vagy nagyot buknál anyagilag. De hogy szexre keresnél mást mellette, na az 100!!!


Aki mást mond, az hazudik!


Őszintén!


Ki dugna egy inkontinens lányt? Vagy melyik fiatal nő mondana le a szexről egy gerincsérült pasi miatt?

2019. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is azt válaszolnám,hogy nem tudom.Erre nincs jó válasz.
2019. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!