Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végképp külön leszünk?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt a párommal, amiatt szakítottunk, mert ő nem érzi jól magát és úgy érzi, hogy külön kell ehez lennünk amit nem értek. Őt zavarja, hogy nem tud odafigyelni a tanulásra, a családdal nincs eleget, plusz barátokkal is szeretne lenni, illetve az higy néha feszültség van köztünk illetve, hogy az intimitásban sincs minden a toppon. Elvileg azért szakított mert, hogy ő beakarja ezeket vezeti az életébe, hogy mindenre jusson idő, dehogy tudja, hogy én időigényes vagyok és, higy tudja, hogy nekem ez nem lenne jó és ő is azt érezné, hogy elhanyagol engem. Én mondtam neki, hogy alkalmazkodnék. Már 1 hete külön vagyunk, nem beszéltünk se semmi. Mit tudnék csinálni?

Azt mondta ha később jóbban leszünk, akkor újra kezdhetjük. Egy napig e-maileztünk, ahol többször leírta, higy hiányzok és szeret. Most végképp kiakar törölni az életéből vagy mi van?

Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene értelmesen.

Nagyon köszi mindenkinek.



2019. jan. 13. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy leírtad kb. semmi nem működött a kapcsolatotokban.Nekem ez a szeretle,hiányzol olyan hogy igen,de....Szóval az kevés lesz.És akkor most Te vársz,hogy amint csinált.időt,akkor jelentkezik megvagyok.Én nem ìrnék neki,mert valójában szakítottatok,és ezt úgyis kell kezelni.Mindegy mivel "ámított".
2019. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ebből már nem lesz semmi.Az 1 napos szerelmi vallomás is csak hitegetés részéről.Talonba tett, talán 1x majd még jó leszel neki valamire.

Ez a te alkalmazkodnál meg a saját magad megalázása.Ne csak te alkalmazkodj, hanem ő is!Ő erre nem képes.Mégis mit akarnál még tőle?

2019. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy tényleg szeret és hiányzok neki, nagyon nehéz volt meghoznia ezt a döntést, kiborult, de rendbe akarja hozni magát, hogy utána mi is megoldjuk a köztünk lévő feszültséget. Csak ez, hogy emiatt akar külön lenni, ha szeret miért nem velem oldja meg?
2019. jan. 13. 17:54
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Mai nők miért lacsonyitják le magukat ingyen luknak. :( Max az voltál leszel neki.
2019. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Vársz még 3 hetet és minden testnyílásodra dugót teszel. Legyél elérhetetlen, láthatatlan, érzékelhetetlen stb. Aztán egy hónap után meglátod hiányzol-e neki és megbeszélitek a továbbiakat, ha van igény rá.

32/f

2019. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most úgy írtad,mintha minden probléma gyökere Ő lett vola.Azért ezt át kéne gondolni(1)
2019. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nyilván mindketten hibásak vagyunk, tisztába vagyok vele, meg is akarom oldani. Csak kíváncsi vagyok, máshogy látja a helyzetet, meg tanácsát.

Tényleg nagyon elvagyok keseredve.

2019. jan. 13. 18:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy maszlag, és hazugsághegy, amit lenyomott neked. Nem szeret és kész. Aki szeret, az nem hagy el, hanem együtt megoldjátok a problémákat. Ez a pasas elhagyott, innentől kezdve mindegy, mi volt a körítő szöveg, egyszerűen nem szeret.
2019. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig sikerül ledöbbennem az ilyen önáltatásokon, hogy szeret, meg kiborult, hogy meg kellett hoznia ilyen döntéseket, mint a szakítás pl.

Nem szeret.Nem a szavaknak kell hinni, hanem a tetteknek.

Kiborult persze, mert neki kellett kimondania, te az Istennek sem tetted meg, hiába várta.Így rákényszerült arra, hogy vállalja a rossz szerepét.

Ez a majd rendbe hozom magam, aztán lehet még valami áltatás csak időnyerésre szolgál nála is.Reménykedik, hogy egy idő után te is befogod látni, hogy ez a kapcsolat már nem lesz működőképes.Orrodnál fogva vezet, de neked is kényelmesebb várni a semmire, mint elfelejteni végleg.

Aminek vége van, annak vége van.Ideje lenne már elfogadni.

2019. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez ennyi volt.
2019. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!