Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végképp külön leszünk?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt a párommal, amiatt szakítottunk, mert ő nem érzi jól magát és úgy érzi, hogy külön kell ehez lennünk amit nem értek. Őt zavarja, hogy nem tud odafigyelni a tanulásra, a családdal nincs eleget, plusz barátokkal is szeretne lenni, illetve az higy néha feszültség van köztünk illetve, hogy az intimitásban sincs minden a toppon. Elvileg azért szakított mert, hogy ő beakarja ezeket vezeti az életébe, hogy mindenre jusson idő, dehogy tudja, hogy én időigényes vagyok és, higy tudja, hogy nekem ez nem lenne jó és ő is azt érezné, hogy elhanyagol engem. Én mondtam neki, hogy alkalmazkodnék. Már 1 hete külön vagyunk, nem beszéltünk se semmi. Mit tudnék csinálni?

Azt mondta ha később jóbban leszünk, akkor újra kezdhetjük. Egy napig e-maileztünk, ahol többször leírta, higy hiányzok és szeret. Most végképp kiakar törölni az életéből vagy mi van?

Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene értelmesen.

Nagyon köszi mindenkinek.



2019. jan. 13. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Milyen "párod"? :D 1 hete kidobott téged, jelenleg nincs párod. Vagy legalábbis ő tutira nem az.

A következő kapcsolatodban lehetőleg ne telepedj rá a másikra, néha hadd vehessen levegőt, és talán nem fognak 1 év után otthagyni.

Ő persze, hogy azt mondja, hogy szeret meg hiányzol, hiszen ezekkel a szavakkal talomban tud téged tartani, és bármikor tud egyet kettyinteni veled, ha nem akad éppen más jelentkező.

2019. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Miért kell belém kötni kedves utolsó?

Igen vágom, hogy már nem a párom, de az volt.

Kedves kommenteket várok, így is rosszul érzem magam, persze az igazságot akarom hallani, de leehtne szebb formában közölni.

2019. jan. 13. 21:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megpróbálnám elhinni, hogy ki vagyok dobva. Maximum kellemesen csalódsz, ha mégsem. Ezt fáj belátni, akkor is, ha szépen mondjuk. Nem mindenki elég egyenes a szakításhoz. Apámat a barátnője azzal paterolta haza, hogy szeretne több időt a lányával tölteni kettesben, ezért egy időre haza kéne költöznie. Én azonnal megmondtam apámnak, hogy szakított vele a nő, de csak egy év múlva látta be.
2019. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és elhiszem, hogy szereted, hogy szenvedsz. Csak sajnos most elvakítanak az érzéseid,és nem tudod elfogadni, hogy ennek már lőttek.Nincs rád szükség, csak ezt nem merik a szemedbe mondani. Az illető keresi a kifogásokat. A saját érdekedben próbáld elfogadni a döntését! Nem kell értened, csak emésztgesd. Három hónap múlva olvasd el ezeket a sorokat. Hidd el, hogy mindent másképp fogsz látni! :-)
2019. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne keresd többet, találhatsz sokkal jobbat!
2019. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amit a pasi neked mondott, az ködösítés. Párkapcsolatban a problémákat együtt kell megoldani, nem "különmenni míg megoldom". Ez lefordítva azt jelenti, hogy szakított veled de nem akarja hogy haragudj rá. Ha kapcsolatot akarna veled, akkor nem csak "szánna rád az értékes idejéből", hanem beépítene az életébe. Sajnos ha az intimitás sem volt az igazi köztetek, az igencsak baj. Ezek szerint azon nem akar veled "dolgozni". Felejtsd el a pasit. Suttyó dolog volt hogy nem mondta meg az igazat és csak rizsázott valami átlátszót. 31/N
2019. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!