Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az baj, ha ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha ismerkedés elején a férfi nincs úgy oda-vissza?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedünk. Hetente általában kétszer találkozunk. Nekem ez már alapból is kevés, én szeretem, ha érzem, hogy oda-vissza van értem egy férfi és mindent megtesz, hogy sokat lehessen velem. Ebből nekem az jön le, hogy nem “lángol”. És ez hiányzik. A köztes időben egyszer-egyszer felhív, vagy csetelgetni szoktunk(de van, hogy órákig nem ír vissza). Szerintetek ez már alapból rossz? Vagy jobb, ha adok időt az érzelmek kialakulásának? Volt olyan barátom, aki állandóan velem akart lenni, persze mondhatni az sem egészséges, de így meg bizonytalan vagyok az érzéseit illetően. 22-24 évesek vagyunk.

2019. jan. 13. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7 “vagy érzed már az elején, vagy később sem fog jönni”


Eddig én is így gondolkodtam, bár az a bökkenő, hogy éreztem már az elején úgy, hogy aztán csalódás lett útólag, tehát nem tudom már, hogy milyen jelentősége van az ilyen előérzeteknek.

Amúgy lehet, hogy ő is érzi, csak épp nem mutatja ki annyira?

2019. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!