Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne veszitsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszitsem el a férjem?

Figyelt kérdés

Állandóan az van bennem,hogy nem kellek neki,mást akar.

Olykor bagatel dolgokkal megmagyarázom magamnak majd vannak érveim.

Sok problémánk van,nekem ő az életem szerelme,egyszer már el kellett szakadnunk egymástól.

Mindkettőnknek /elmondásunk/ szerint jó a szex a másikkal.Nekem nagyon jó vele.

Nála már nem tudom ezt gondolni sajnos.

Van amikor nem áll fel neki.

Próbáltam vele ezt megbeszélni,többször.

Régen is volt ez probléma,most újra előjön.

Én sajnos úgy definiálom hogy nem jövök be neki,ezért nem merek már kezdeményezni,ő meg azért nem mer mert fél hogy nem lesz erekciója.

Mit tegyünk felnőttként,aki tapasztalt esetleg hasonlót?

A szexuális életünk botrányos és harmincasok vagyunk mindketten.


2019. jan. 13. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Doki. Ezek nem végleges dolgok. Gyógyíthatóak
2019. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"Mindkettőnknek /elmondásunk/ szerint jó a szex a másikkal.Nekem nagyon jó vele."


"A szexuális életünk botrányos és harmincasok vagyunk mindketten."


Most akkor melyik a kettokozul, jo vagy rossz? dontsd mar el

2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Botrányosan jó.
2019. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre mindig az egészségügyi gondokat kell kizárni, lehet ez egy magasabb vérnyomás vagy valamilyen szív- és érrendszeri probléma előjele. A legvékonyabb erek a péniszben vannak, az első jele, ha az érrendszerrel valami nem teljesen oké. Ha testileg minden okés, akkor lehet menni a lelki gondok felkutatására.
2019. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!