Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hat a férfiakra a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hat a férfiakra a szex?

Figyelt kérdés
Egy átlagos kapcsolatban építő jelleggel hat a férfiakra a szex? Azaz lendületet, energiát kölcsönöz? A szex hiánya viszont demotiválja, lehúzza őket? Fel lehet ezt használni mint eszközt?

2019. jan. 14. 14:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Na és hogy viselkedik jobb esetben egy nő? Eljön az este és úgy alakítja a dolgokat, hogy legyen valami? Hogy kell elképzelni azt, amikor egy nő szereti a férjét, és azzal együtt a szexet?
2019. jan. 14. 14:50
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek szexelni a férjemmel, és igen, ha alszanak a gyerekek, késő van, akkor is odabújok. 95%ban bejön :) Megtagadni sose tagadtam ès nem is fogom, de monduk mar az ismerkedés idején levágtam, hogy nagyigényű. S mivel “teljesít” is , tehát nem kell úgy csinalnom mintha jólenne, hozzáfejlődtem :) èsigen, van, hogy tök jó napom lesz tőle, meg neki is :)
2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
36%

Mivel ez kölcsönös vonzalom alapján kéne működjön, így bárhol, bármikor egymásnak is eshetnek, hiszen kívánják egymást. A gondok ahogy én tapasztaltam, ott kezdődnek, mikor már semmi spontaneitás nem jellemzi a dolgot, hiába jó végül mindkettőnek, ezt követi, mikor időpont kell a másikhoz, majd a "persze, hogy nincs kedvem, mert ebben, abban, a abban nem segítettél" stb.

32/f

2019. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

Úgy, hogy igenis rámászik. :D És nincs helyes dolog, ha valakivel nincs kedvem szexelni, nem fogok, akkor sem, ha szeretem. Bár én ebben radikális vagyok, ha nem úgy van szex, hogy azt én is élvezem, akkor nincs szex és hamarosan kapcsolat se lesz. Volt olyan párom, aki folyamatosan szórakozott az egészségemmel, ha szexre került a sor, egyszerűen porba zúzta az önbizalmamat is, képtelen volt vigyázni, képtelen volt rendesen felizgatni, folyamatosan szórakozott velem a védekezés miatt, aztán egy ideig kerülgettem, végül inkább leléptem, hiába működött minden más amúgy. Ha neki annyit nem érek, hogy figyeljen rám, akkor ott rohadjon meg.

Normális esetben ezt meg lehet beszélni, de ha valaki nem tanítható és nem kompromisszumkész, meg mindig oda lyukadunk ki, hogy ez jó, de jaj, az anál meg jaj, milyen jó lenne, ha te nyakkiteketve fejenállnál és hagynád magad pofozni, akkor felőlem menjen máshova és keressen egy szutykot, aki mindent elvállal. Meg a másik, mikor le akarja nyeletni velem a spermáját, de arra nem képes, hogy ne dohányozzon meg igyon meg egyen olyanokat, amitől olyan íze lesz, hogy majdhogynem lehányom, aztán még velem van a baj. Nem is engedném a lábam közé a párom, ha nem lennék igényes és nem lenne jó ízem, meg nem ápolnám magam odalenn, sokan meg bőven el vannak szállva...

2019. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

#8

Engem az érdekel rettentően, hogy sok férfi mifas2ért vesz feleségül olyan nőt, aki kezdettől egy fapina, havonta egyszer akar szexet, és azt se élvezi. És annak reményében, hogy a gyűrű hatására szexdémon lesz, mégis megkéri.

És az miért van, ha egy nő szeret szexelni, élvezi is, és igényli, meg kezdeményez, azt elkönyvelik ku.rvának, aki tartós kapcsolatra nem kéne.

És mindezek után miért csodálkoznak, ha egyszer csak úgy ébrednek fel, hogy 4 éves a gyerek, és 4 év 9 hónapja nem volt szex?

2019. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
8assal maximálisan egyetértek. Mikor volt kedvem a szexhez és igyekeztem meglepni a párom, le nimfomán g...izett... Most erre mit mondjak. Akkor verje magának, készüljön a halál meglepetéssel, ha semmi jele nincs, hogy a másik szemében szexi lenne.
2019. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Sry, nem 8,hanem 15.:D
2019. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Oké meg minden. Viszont ha a férfi szereti a szexet a nő pedig nem, akkor nem az lenne a normális, ha a nő azt mondaná: nézd, én nem kívánlak, nem élvezem a szexet, ne folytassuk tovább!
2019. jan. 14. 15:38
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy hat, mint a nőkre!

Persze vannak kivételek mindkét oldalról.

Számomra nélkülözhetetlen a szex.


N

2019. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
43%

Én szeretem a szexem, pedig pàrom màr 60 éves, és én sem tinédzser.

Szeretem az oràlt, szeretem az anàlt, szeretem ha kikötöz.

Nekünk szerencsére egyeznek az igényeink.

Soha egyetlen kapcsolatomban eszembe nem jutott ilyen, hisz magammal is kicseszek.

Terhesen is akartam, szülés utàn alig vàrtam, hogy lehessen újra.

2019. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!