Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hat a férfiakra a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hat a férfiakra a szex?

Figyelt kérdés
Egy átlagos kapcsolatban építő jelleggel hat a férfiakra a szex? Azaz lendületet, energiát kölcsönöz? A szex hiánya viszont demotiválja, lehúzza őket? Fel lehet ezt használni mint eszközt?

2019. jan. 14. 14:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
#szexet
2019. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Hát igen, akkor az van, hogy a társadalom fele szereti, a másik fele meg utálja. Akkor szerencsés a felállás, ha mindkét fél szereti, vagy esetleg nem igényli. De mivel olyan nehéz egyáltalán ismerkedni, kapcsolatot teremteni, megbízni valakiben, így sok esetben belemennek abba, ami rossz. Reménykednek hogy idővel majd változik a helyzet, de ahogy olvasom, nem fog. Aztán jönnek a veszekedések, elhidegülés, félrejárások.

Akkor mégiscsak igaz a mondás, hogy egy kapcsolat az ágyban dől el.

2019. jan. 14. 16:32
 23/33 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a szexet, a szexet a párommal. :) Azt tudni kell, hogy én csak orál útján tudok elélvezni, és ő szerencsére szereti csinálni nekem! ^_^ Igaz nem minden alkalommal, de én anélkül is szívesen bújok össze vele, mert élvezem magát az aktust is. Akkor szoktam őt visszautasítani, mikor nagyon fáradt vagyok, vagy valamivel megbántott, akkor nem tudok vele együtt lenni.

32N

2019. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, kivel szexel. Ránk férfiakra különösképpen érvényes, ha érzelmek nélkül ölelkeznek, csak kiürül testileg-lelkileg. Ha az imádott nővel szeretkezik, feltöltődik. Hatalmas tettvágy keríti hatalmába, óriási erők ébrednek benne, úgy érzi, akár egy hegyet is el tudna tolni. Lelkileg is megnyugszik, elönti egy megmagyarázhatatlan derűs béke.
2019. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos vannak nők akik fel is használják. Valamivel megbántja a párja, de nem beszéli meg vele ezt a dolgot, inkább az ágyban visszautasítja elfordul tőle. A pasinak nem esik le, hogy miért, azt hiszi a nő szemében már nem vonzó. Ha a félreértést nem beszélik meg kész a baj. Szerintem a párkapcsolati kommunikációt, konfliktuskezelést tanítani kellene a középszintű iskolákban. Talán több boldog párkapcsolat lenne.
2019. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Akkor elmondható, hogy a szex egyenes arányban van a rózsaszín köddel? Az a nő aki a szexet eszközként, gyeplőként használja, az valójában nem is szereti a szexet? Ezzel együtt a párját sem?
2019. jan. 16. 17:56
 27/33 Kor Man ***** válasza:
87%

Én sajnos hasonlóban szenvedek. Pontosan le tudom írni mit okoz a hiány és mit a sikeres aktus. Sajnos nálam is igen ritkán adatik meg az hogy megkapjam az asszonyt.Minél régebben volt annál ingerültebb leszek, annál többet iszom és dohányzom. Amikor rendszeres volt a szex (az előző barátnőmmel) akkor nem dohányoztam. Nem könyököltem ki az ablakon bagózás közben és borzongott bele a testem a gondolatba, hogy milyen lenne lefele. Szóval szar. Félelmet okoz, félelmet hogy a felgyülemlett feszültség a levezetetlen energiák mikor szakítják át a gátat.

Ha van jó szex (ritkán de előfordul) akkor nyugodt vagyok derűs, és nem fogy el egy doboz cigi. Amikor az exbarátnőmmel minden jó volt két évig nem dohányoztam. Nem azért dohányzom mert függő vagyok hanem mert így kevésbé vágyom a szexre. Ez van.

2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerre durva és nevetséges, hogy emberek ennyire függenek pár primitív ösztöntől... Én is nagyon szeretem a szexet, de sosem szólt bele az életembe ilyen szinten a hiánya.
2019. jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Kor Man ***** válasza:
90%
28, mi volt a leghosszabb idő párkapcsolatban amíg nem szexeltél? Nekem 16 hónap. Úgy hogy ott fexik mellettem egy olyan nő akit naponta többször rmásznál mert gyönyörű Szexi, és nem teheted meg. Nem akkor van baj ha nincs kísértés hanem akkor ha van de nem élheted ki, pedig elvileg megtehetnéd.
2019. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Miért nem teheted meg?


Inkább az a baj, ha megtehetnéd, és a nő szeretné is. De attól, az egyébként jó nőtől annyira undorodsz, hogy amikor kiskifliben, oda tolja a hátsóját a répádhoz, az már nem is reagál rá.

Ezt csak egy feleség képes elérni a férjénél...

2019. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!