Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm indulatos, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm indulatos, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én egy elég nyugodt természetű egyénnek tartom magam, akit ugyan ki lehet hozni a sodrából, de nehéz. Szeretek pozitívan, vidáman tekinteni az életre, mosolyogni, még akkor is, ha nem tökéletes minden. Titulálható ez szemhunyásnak lényeges dolgok felett, de van az úgy, hogy az ember nem tud hatni valamire, szarul lenni addig, amíg meg nem oldódik pedig nincs értelme. Egyszerűen túl rövid az élet. És általában minden megoldódik, ha nem is magától, de higgadtabban az ember könnyebben talál megoldástt. :) A barátnőm nem igazán ilyen. Ő indulatos, hangosabban is beszél, könnyen elragadják az érzelmei. Sokkal érzékelhetőbbek nála az érzelmi hullámvölgyek. Ez engem elég rosszul érint: ha épp rossz hírt kell közölni vele, vagy valami mást amivel tudom, nem fog egyetérteni, általában az történik, hogy elveszti a fejét és kiborul, megharagszik rám, tiszta idegbe fordul, pedig sokszor semmi komolyról nincs szó. Úgy érzem, hogy a bolhából elefántot csinál. Már sok éve együtt vagyunk, és mindvégig ilyen volt, aminek a hatását érzem magamon: elkezdtem szorongani, és hallgattam olyan dolgokról, amit tudtam, hogy nem akar hallani. Nagyon kinyírtam magam is. Mit tehetnék? Azóta már felhagytam ezzel, de a helyzet, ugyanolyan rossz maradt. Ez a viselkedés borzasztóan elhúz engem mellőle. Úgy érzem, azért van, mert emberileg teljesen különbözünk. Sajnos néha ilyenkor azon kapom magam, hogy vitába szállok vele, ami egyáltalán nem vall rám és nála csak olaj a tűzre. Természetesen vannak jó pillanataink is, de ez mindent beárnyékol már. Nem vagyok boldog ez miatt vele. Ti mit gondoltok? Mit tehetnék? Ő picit fiatalabb, mint én.


25 F



2019. jan. 16. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Más a habitusotok, ez nem indulatosság, egyszerűen tüzesebb. Ha nem tudod elviselni, akkor keress egy hozzád hasonló, csendes lányt. Ennyi.
2019. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Hagy fogalmazzam at.

A baratom egy idegbeteg allat, en meg az, akinek az onbecsulese nulla, igy alap h egy ilyen allat melle keveredek mindig.

Majd ha megut, azt is koszond meg neki :D

2019. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Uristen, most olvasom h te vagy a "hapsi" xD

Haaaaat...

2019. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát mondjuk nem kellett volna eddig húzni.
2019. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

#2:

Ez úgy hangzik, hogy a barátnőm egy búvalbacott hisztérika, de évek óta eltűröm, mert jó teste van és kapok puncit.


Kérdező: szerintem vedd is feleségül, és gyorsan csinálj neki egy gyereket. Több olyan felhasználó kéne, aki itt duzzog, hogy a felesége egy sárkány, de nem tud válni, mert gyerek meg hitel, és akkor ő most félredugna, mert jogos.

2019. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Otos erzi, tudja mit akartam kinyilvanittatni :D

Ment a zold.

2019. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus energiavámpír.Már rég ott kellett volna hagynod.
2019. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Lapátra vele. Nehéz másikat találni, de egyedül még az is könnyebb.
2019. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy boxkesztyűt+zsákot, és ott élje ki az érzelmi hullámzásait.
2019. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

nem vagytok egymásnak valók, nem tudod kezelni egyáltalán

próbáltad már normális hangnemben, összeszedetten megmondani neki, hogy hogyan érintenek téged a kirohanásai és a reakciói? meg elmagyarázhatnád, hogy neki sem jó, ha sokat mérgelődik és idegeskedik és segíthetnél neki találni valamilyen megoldást, hogy kezelni tudja az indulatait

ha beijedsz és inkább elkerülöd a konfliktust az hatalmas hiba, hagyod neki, hogy így viselkedjen

nyilván nem veszi észre magát, fel kell hívni a figyelmét rá

támogatással együtt kell megkérni, hogy tegyen valamit az ügy érdekében, ha még egyáltalán vele akarsz maradni

ha ő nem akar ezen változtatni, akkor nyilván menjetek szét, vagy ha nem akarsz ennyire határozottan kiállni vele szemben, dettó

ki tudja mi áll a háttérben...szeretethiány, személyiségzavar, vagy szimplán ilyen a barátnőd, de nem fog pikkpakk menni a javulás, ha mindig is ilyen volt

2019. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!