Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem ha összejöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem ha összejöttem a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Az első csóknak milyennek kell lennie? Nem tudtunk egymásra barátként nézni ezért bevallotuk egymásnak és megtörtént az első csók.Amikor megcsókolt megharapta a számat.Olyan érzékin csókolt,hogy azt nem lehet elmondani.Szeretem és ő is szeret engem.
2008. nov. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesek lettetek, akkor nincs ennél jobb ötlet :-)

Első csóknak pedig ez így pont megfelelő volt :-)

2008. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első csóknak leginkább nyálasnak kéne lennie...
2008. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor találkozunk vagy telefonon beszélgetünk,mindig mondja ,hogy hiányzom nagyon,meg,hogy folyton rám gondol.Bolog mikor hozám bújhat.Megkönnyebbül,h velem lehet vagy érezhet.Nagyon boldogok vagyunk.Lehet vele nevtni viccelődni,bírkózni,stb.Szerdán találkoztunk és elmentünk sétálni,séta közen megkérdezte,hogy oda e költöznék e hozzá?! Nagyon meglepett ez és nem tudtam mit válaszoljak.Annyit mondtam hogy egyidő után biztos.Mit kellett volna válaszolnom rá?
2008. nov. 8. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes válasz volt...ne aggódj!Ha szeretitek egymáat ne bnd meg h összejöttetek..és igen az első csók nyálas szokott lenni! De az én legjobb barátom is mikor megcsókolt...húúúúú minden volt csak nem nyálas! Szóval nem lehet általánosítani!
2008. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, h szeretitek egymást, és boldogok vagytok:)
2008. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!