Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egy találkozással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy találkozással van értelme párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs. Főleg úgy, hogy meg lehetne oldalni gyakrabban is.

2019. jan. 17. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha erre nem nagyon van több lehetőség, akkor persze. Mi sokáig voltunk így párommal, messze laktunk egymástól. De amikor csak lehetett megpróbáltuk megoldani, vagy ha volt lehetőség akkor több napot együtt tölteni ha egy ideig nem tudtunk találkozni.

De az, hogy akár minden nap tudnátok találkozni de ő mégsem akar szerintem felejtős. Alapvetően ezzel sincs baj, van akinek ennyire van igénye. De ha a másik fél igényei ettől teljesen eltérnek akkor nem sok jövője van a dolognak.

2019. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

“De az, hogy akár minden nap tudnátok találkozni de ő mégsem akar szerintem felejtős. Alapvetően ezzel sincs baj, van akinek ennyire van igénye. De ha a másik fél igényei ettől teljesen eltérnek akkor nem sok jövője van a dolognak.”


Ezt én is így látom, ment a zöld kéz. Egyébként szerintem olyan nincs, hogy valakinek csak ennyire van igénye. Olyan van, hogy valaki szerelmes, meg olyan, hogy nem :D

2019. jan. 17. 16:51
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lol, nagyon nincs. Ez max szexkapcsolat lenne. Hány éves, hogy állítólag felnőttként beéri ennyivel?
2019. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen kapcsolatban, es nagyon rossz volt. Sokaig kuzdottem, h ez megvaltozzon, remgeteg aldozatot hoztam, kepes voltam elfogadni, h nem telefonunk, de nem erte meg...

Most, hogy rendes parkapcsolatom van, amiben heti tobbszor talalkozunk, es sokat telefonalunk mar tudom mi az igazi kapcsolat.

Szerintem lepj ki ebbol a kapcsolatbol, ha te nem teszed elobb-utobb o fog szakitani veled, mivel o meg tehernek erez teged...


26F

2019. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Baráti társaságban ismertem meg, ha nem akarná ezt a “kapcsolatot”, arról tudnék. Meg már beszéltünk is erről, akkor is megmondhatta volna. Szerintem ő ilyen érzelmi analfabéta, nem ért a kapcsolatokhoz, ezért nem is érti, hogy mi a problémám, plusz még éretlen is hozzá. De mindenesetre én nem szeretném ezt tovább, eldöntöttem. Köszi a bátorítást :)
2019. jan. 17. 18:27
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de attól, hogy ott ismerted meg, nem feltétlen azt jelenti, hogy megbízható. A franc tudja, hogy mi van valjában emögött. Lehet, hogy nem is olyan kis ártatlan.
2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!