Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen kiakadt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen kiakadt, bocsánatot kellene kérnem tőle?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a születésnapom, amire a barátom készült. Én utálom a születésnapom, mert csak teher mindenkinek, kapkodás, stressz a készülés miatt. Emiatt mondtam is neki, hogy ne vigye túlzásba, csak torta meg ajándékba kapok egy masszázs kupont és ez bőven elég. 5 éve vagyunk együtt, de ő meg nem olyan ízű tortát hozott amit ilyenkor szoktunk venni. Megkérdeztem, hogy miért tért el a megbeszéltektől. Erre ő teljesen kiakadt. Hogy ő azt hitte én már meguntam azt a fajtát és ezért vett mást. De úgy felhúzta magát, hogy elvonult a hálószobába és végig sírt. Kértem, hogy ne csinálja már ezt... De hogy én őt hagyjam békén, meg engem mi szült a világra hogy ilyen szemét szuka vagyok. Nagyon mérges lettem, így ott hagytam és nem szóltam hozzá.

Tényleg én voltam a bunkó? Én mondtam neki direkt, hogy ne csináljon ebből nagy ügyet, mert nekem a szülinap nem az mint neki. Mert ha neki van szulinapja, akkor az istentisztelet szintű, már azon is megsértődött hogy a szülinapján nem vettem ki anno szabit, mert dolgoznom kellett. Később meg már minden baja volt, mert 2 nap múlva ünnepeltük, de akkor is kész volt, mert ő nem akkor született hanem 2 napja... és ez már nem a szülinapja.


2019. jan. 18. 13:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

"Hogy ő azt hitte én már meguntam azt a fajtát"


Úgy imádom az ilyet! Erre szoktam mondani, hogy hinni a templomban kell, kint a valós világban pedig kommunikálni és kérdezni!


Gyerekes volt a viselkedése. Ezt nem így kellett volna lereagálni.

2019. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

Hány éves a párod? Gondolom elkényeztetett anya pici fiacskája.... Azok viselkednek így, ha nem az van amit ők akarnak. Ilyentől én menekülnék! Később komoly döntések előtt is így fog reagálni, mert még annyira gyerek.

30/F

2019. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen hülye lázadós kislányoktól kivagyok. Hogy már a legártatlanabb jószándékú ünnepet is utálni kell. Ez most rohadt menő lett egyébként, mindenki ezzel akar kitűnni, hogy neki annyira borzalmas az élete, hogy jajj őt nehogy ünnepeljék, nehogy ajándékot kapjon, MERT HOGY KÉPZELED, HOGY TÖRŐDSZ VELEM. Szánalmas. Ugyanezek mennek karácsonykor, talán még fordulókon is.


Elképesztően gyönyörű lehet az a kapcsolat, ahol a szülinapodat egyeztetni kell veled.

2019. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés alapján egyikőtök se százas teljesen.
2019. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Kérj bocsánatot.Így is gyerekes az egész.Nem tudom hány èvesek vagytok...amúgy a párod nem akart és nem is csinált semmi rosszat.Meg akart lepni,neki fontos ez az ünnep vagyunk egyformàk
2019. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
* nem vagyunk egyformák
2019. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

#3

" Ugyanezek mennek karácsonykor, talán még fordulókon is."


Na, akkor felvilágosítalak a saját történetemmel, aztán vond le belőle a tanulságot.


Nálunk otthon (szüleim és én) a karácsony volt az év legszebb és legvártabb ünnepe. Volt, hogy már nyáron karácsonyi filmeket néztem és karácsonyi zenéket hallgattam. De már októbertől a zene az már mindig ment. A mézeskalács sütést, a lakás díszítést és a fa díszítést is mindig közösen csináltuk.

Anyukám 2017 februárjában 56 évesen meghalt, 12 évig küzdött a daganattal. Innentől kezdve teljesen meghalt apában és bennem is a karácsony szent szellem.

Ha otthon online rádiózás közben betettek egy karácsonyi zenét, elbőgtem magam. Azóta fát se állítottunk, lakást se díszítettünk. 2018-ban megcsináltuk, most először a mézes kalácsot, de csak a tésztáját, de nem formáztuk, csak felvágtuk és kisütöttük. Mindig plafonig érő fánk volt, a lakás már-már túlzott karácsonyi díszben volt, de mi ezt szerettük.

Számomra olyan semleges lett a karácsony, hogy bízom benne, ha majd párommal gyerekünk lesz, valami karácsonyszeretet visszajön. (Párom 12 évesen veszítette el anyukáját, ő azóta nem nagyon rajong a karácsonyért. Én voltam eddig, aki próbálta nála visszahozni a karácsony iránti szeretetet. Most már nálam sincs ez meg.)


Mindennek oka van, azt azért ne felejtsd el!

2019. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
MIndkettőtök elviselhetetlennek tűnik a kérdésed alapján. Remekül egymásra találtatok.EZ az álszent "jaj, de utálom az ünnepeket és mindent, ami egy kis örömet vihet az életembe, mert én ilyen különleges vagyok"-szöveg szánalmas, a barátod reakciója, az, hogy ezen elbőgi magát és olyan stílusban beszél veled, ahogy tette, még inkább szánalmas.
2019. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

#7

Nekem egy közeli, nagyon kedves rokonom karácsony napján lett öngyilkos, minden előjel nélkül. Gondolhatod, mennyire r0hadtul szeretem azóta azt az ünnepet, mennyire jó hangulatom van olyankor. :( Nem is tartjuk a párommal, rosszul vagyok tőle, annyira összefonódtak számomra a karácsonyi dolgok (zene, dekoráció stb) a gyásszal és a sokkal, az év legletargikusabb időszaka számomra. Nem csak az említett rokonom miatt, hanem vele együtt olyankor eszembe jut minden elvesztett szerettem. Inkább halottak napja hangulatom van olyankor.

Jó tudni, hogy emiatt lázadó kislány vagyok, aki menő akar lenni.

2019. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#9


Sajnálom. :(

2019. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!