Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
12%
Ha önvédelem lenne, akkor nem merült volna fel ez a kérdés. Ha felmerült, akkor túlkapás történt. Ha ez igaz, akkor a pasi egy idióta.
2019. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem ő reagálta túl, hanem te. Az emberre támadó kutyát le kell lőni. Legközelebb majd egy kétéves gyerek arcát harapdálja nyomorékra.
2019. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kérdezőt kezdte volna harapni, nem biztos, hogy higgadtabb maradt volna. Engem harapott már meg kutya. Rokonok kis vacakja, aranyos, nem bánt, a gazdik szerint, csakhogy nekem fájt... Van kutyám, de én nevelem, ilyet nem csinál.
2019. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
94%
Azért a józan eszünket nem kéne elveszíteni. A kutya megtámadt, ilyenkor önvédelemből rúgott bele. A btk-ban is benne van, hogy ha megtámad téged egy másik ember, akkor a másik emberrel szemben sem vagy köteles arányosan védekezni, tehát nyugodtan okozhatsz aránytalanabb sérülést, mint a támadó. Nyilván ez igaz akkor is ha egy állat támad meg. Ha az én lábamat elkezdené harapdálni, én is védekeznék, és nem igen érdekelne, hogy mennyire aránytalan a védekezés. Szóval emiatt szakítani a sráccal elég gáz lenne. Ahhoz, hogy hogyan bánik az állatokkal semmi köze ahhoz, hogy harci helyzetben hogyan viselkedik. Ettől függetlenül szeretheti az állatokat. Le lehet pontozni, de attól még ez a véleményem.
2019. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
11%

"Az emberre támadó kutyát le kell lőni"


No comment.

2019. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
24%

Azert nem mindegy, hogy egyet belerugott, es a kutya elmenekult(kisebb termetu)

vagy "szinte agyonrugta"

2019. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
94%

#11

"Ha önvédelem lenne, akkor nem merült volna fel ez a kérdés."

Hehe, gondolod? Nemrég volt hír, hogy egy medve megtámadott egy párt Erdélyben, sokak szerint tőlük is állatkínzás volt, hogy megvédték magukat, és nem szabadott volna. Biztos ott is csak játszani akart a mackó. ♥

Hidd el, sokak szerint még önvédelemből se jogos bántani egy állatot.

2019. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
96%
Egy támadó kutya nem biztos, hogy egy rúgástól megfutamodik, akkor sem, ha kis termetű. Ráadásul fertőzést is átadhat a harapással.
2019. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
94%

Azêrt gondoljuk ezt át.Megharap egy kutya,harapdossa a lábszáramat,ês mit csinálok?Megsimogatom?Jobb ha egy botot kapok fel a földről,és azzal ütöm.Vagy rángassam a lábam amíg el nem repül a kuty,vagy el nem enged?

Ennyiből levágjátok,hogy egy állatkínzó?

Nekem van kutyám,inádom,de fogalmam sincs mit csinálnék ha egy kutya megharapna és nem engedne. Valószínű próbálnék nem.kórházba kikötni..

2019. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
15%
Akkor az emberre tamado embert is lojuk mar le, te szellemi zsakutca.
2019. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!