Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább a helyedben a barátodért aggódnék. Orvos látta? Tetanusz, veszettség ellenit kéne kapnia, hiszen kóbor kutyáról van szó. Teljesen megértem a barátod és csalódnék, ha az én barátom egy kutyáért jobban aggódna mint értem. 27/N
2019. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, a barátod keres magának egy normális nőt, mert te nem vagy az.
2019. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
85%

Mivel ilyenek voltak a körülmènyek, eszembe se jutna ezèrt szakítani. Jó, túltolta. De mivel mivel megijedt, váratlan stresszhelyzet èrte, így reagált. Ez mèg nem jelenti, hogy rossz ember lenne. Ha valaki agresszív, az máskor is látszik a termèszetèn, nem egy ilyen szerencsètlen esetből kellene megítèlni.

Mivel csak úgy támadt a kutya, könnyen lehet, hogy veszett volt, vagy egyèb más baja is lehetett, mert nem jellemző, hogy ők nèlkül támadnának, inkább fèlnek.

Persze lehet sajnálni szegèny kiskutyát, de ne legyen már előrèbb való az embereknèl. Mi van ha legközelebb egy vèdtelenebb embert talál be, egy időst vagy egy gyereket? Mert ha egyszer megtette, újra meg fogja. Ez azèrt nagyon nem játèk. Nèha nem árt, ha tovább látunk az orrunknál.

A barátod mindenkèpp menjen orvoshoz (ha eddig nem tette meg), akkor is, ha maga a seb nem komoly, mert megelőzèskèpp mindenkèpp oltást kell kapnia!

2019. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
85%
Emiatt nem. Ha megtámad akkor kap érte, tanuljon belőle.
2019. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
89%

Miért merült fel benned, hogy szakíts?


Megijedtél a barátod reakciójától és arra gondoltál, hogy más szituációkban is szerinted túlzott reakciója lesz?


Vagy akkora állatbarát vagy, hogy csak a kutyára tudtál gondolni, a barátodra nem?


Vagy te olyan higgadt vagy, hogy akármi éles szituációban kevesebb indulat van benned, ezért kiábrándított hogy ő férfiként sem tud higgadt maradni?


Őszintén szólva én inkább a barátod helyében gondolkodnék a szakításon, mert úgy tűnik, hogy túl sok támogatást nem fog tőled kapni gond esetén.

2019. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Válaszok ellenére kis szünetet beszéltem vele, nekem ez sok volt, és szerintem indokolatlan volt az agresszivítása.
2019. jan. 19. 01:45
 47/51 anonim ***** válasza:
77%
Drukkolok a srácnak, biztos talál egy normálisabb lányt.
2019. jan. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
A barátod jobban járna egy normális gondolkodású nővel. Szeretem az állatokat, nekem is van több is, de nem normális, hogy egy kutya csak úgy megharapjon. Borzasztóan kíváncsi lennék, mit gondolnál, ha kiderülne, hogy a kis vakarcs veszettség vírusával fertőzött, kóbor kutyáknál megvan ennek a kockázata.
2019. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
93%
Voltam egyszer hasonló szituációban, ott harapás meg rúgás nem volt, de magamból valóban kikelve üvöltöttem a "gazdikkal". Ismerkedés elején voltunk, megijedt a barátnőm, hogy így látott. Ő ettől ábrándult ki én meg attól, hogy ennyire nem ért meg. Persze ő nem tudta, hogy háromévente ha egyszer emelem fel a hangom amúgy. Együtt maradtunk és jó is volt sok szempontból a kapcsolatunk, de az bebizonyosodott, hogy bizonyos helyzetekben nem várhattam tőle empátiát, hiába éreztem egyébként hogy nagyon szeret. Kétszer voltam beteg, míg együtt voltunk, 1-2 hétre, mindkétszer az exnejem járt át segíteni, nem a barátnőm. Igaz az exnejem öt percre lakott, de a barátnőm sem volt fél óránál messzebb, piszokul fájt az egész. Kérdező, csak 19 vagy, remélem jobban alakulnak majd a dolgaid, és kicsit több empátiával fordulsz nemcsak a kutyák felé, hanem a párjaid felé is.
2019. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

Te egy idióta vagy :D


Szoktam játszani a barátnőm macskájával, ha megunja és megkap, akkor nem vagyok felháborodva, nem bántanám a szerencsétlent, én voltam a "hibás".


De ha random odajönne és mert éhes / fáradt vagy csak szimplán olyan kedve van, és megharap / megkap kitaposnám a belét. Én se megyek hozzá oda, és okozok neki fájdalmat puszta jókedvemben.


Az ilyen törpe dögök nagy része genetikailag sérült, egész életükben rettegnek. A lépcsőházban is lakik egy nő 3 törpe korccsal. Ebbő 2 ha tehetné végigharapdálná a teljes lépcsőházat. És erre nem mentség, hogy rossz sorsa volt, meg menhelyi kutya, mert igenis integrálódjon, vagy altassák el, így is több kutya van, mint amennyit az emberek el tudnak tartani (lsd. rengeteg kóbor, menhelyi kutya van).

2019. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!