Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene szakítanom. Halottakkal nem szoktak szakítani. :)
2019. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
2019. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Nèzd, legalább mást már nem támad meg. Olyan kóbor állat, amelyik random emberekre támad, igenis veszèlyes. Nemcsak az, hogy fáj, meg seb, de fertőzèst is okozhat. Remèlem volt orvosnál a barátod.

Szerinted túlreagálta. Mert kètled, hogy olyan vèszes volt, de látszik a lábán. Akkor neked mi a vèszes, ha már vèresre cafrangolja?

Nekem már az is kellemetlen, ha játèkból harapdál a kutyám, kèpzelem akkor milyen lehet, ha nem jatèkból csinálja, hanem komolyabban harap. Váratlanul èrte, megijedt, fájt neki, megèrthető a reakciója. Ettől mèg nem agresszív, meg állatkínzó. Inkább te reagálok túl.

2019. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátod miatt aggódj, hogy ne kapjon el semmit. Nagy állatbarát vagyok, viszont én is megrúgtam volna a kutyát, ha rám támad. Az, hogy még utána ment és megrugdosta lehet, hogy már nem kellett volna, viszont ilyenkor nem tud tisztán gondolkodni egy ember, gondolom ő is megrémült...nem minden nap támad meg egy kutya, ösztönösen cselekedett.
2019. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
87%
Jól tette h lerúgta!
2019. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak, ha téged harapott volna meg a kutya, mit tettél volna, ha a barátod nem tesz semmit?
2019. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

"Rátámadt és harapdosta a lábát." Már bocs de én is megrugdosnám.


Szerintem ebbe nincs semmi gonoszság. Attól még szeretheti az állatokat. De azért ne szórakozzunk már, hogy simogassam a kis kutyuskát: "jajj te édes ennivaló cuki kutyuska nem baj, hogy harapdálsz semmi gond, biztos nem lesz semmi bajom, biztos egy egészséges kutya vagy"

2019. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
10%

Az egy dolog hogy megrugdossa, az meg másik, ha félholtra rugdossa, még akkor is mikor menekül.


Második esetben szakítanék vele.

2019. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha kiderülne, hogy a kutyában ott a veszettség vírus, akkor meg kéne ölni, ugyanis ez a betegség csak megelőzhető, de nem gyógyítható, és történetesen állatról emberre pont harapással terjed.
2019. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg ez most a legnagyobb problémád? Mi van ha egy kisgyereket támad/harap meg? Mi van, ha beteg a kutya? 19 évesen egy kicsit láthatnál messzebbre a telefonodnál!
2019. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!