Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is védeném magam, ha megharapna egy kutya. Lehet, hogy nem "rúgnám agyon", de kapna akkorát, hogy utána ne legyen kedve a lábamat harapdosni. Persze, ha lenne ennyi lélekjelenlétem, ugyanis volt, hogy megharapott egy kutya, a sokktól majdnem elájultam, pedig az is egy kistermetű állat volt, de ez én vagyok, nem vagyunk egyformák.

Egyébként annyira szeretem az állatokat, hogy rendszeresen adományozok menhelyeknek és vegán is vagyok, úgyhogy nem egy agresszív, állatgyűlölő p.cs vagyok. De természetes emberi reakció, hogy védjük magunkat támadás esetén. Remélem, hogy a barátod elment utána orvoshoz.

2019. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!