Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Latszodik a harapás a lábán, tehát nem játékos volt, megértem, de mikor menekült a kutya annyira ideges volt még többször belerúgott izomból. Ezért szerintem nem volt helyes.
2019. jan. 18. 15:13
 22/51 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor az emberre tamado embert is lojuk mar le, te szellemi zsakutca."


FYI: egyes országokban, így Magyarországon is bizonyos körülmönyek közktt lelőheted a rád támadó embert.


Nem mindenki olyan betegesen elfajzott mint te, hogy egy kutyát többre tart mint egy embert.

2019. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Clay Morrow ***** válasza:
94%
Nem támadott meg még téged kutya. Engem többször is már, igaz szerencsére idióta volt a kutya, így nem tudott nagy sebet ejteni rajtam (bár egyszer félrediagnosztizáltuk és lett belőle más baj), akkor mérgemben szerintem agyon is rugdostam volna a szomszéd dögét. Nekem is van kutyám, kettő, ha bárki bántja őket kiállok értük persze, de amikor én az utcán, szabadban nyugodtan sétálok és nem provokálom, de még is nekem támad, én is simán kicsinálnám.
2019. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
89%
"Latszodik a harapás a lábán, tehát nem játékos volt, megértem, de mikor menekült a kutya annyira ideges volt még többször belerúgott izomból. Ezért szerintem nem volt helyes." - Nem volt helyes, de érthető reakció abban a szituációban. Orvoshoz elment a harapás miatt?
2019. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: szerinted élvezetből rugdosta? Jól érezte magát utána, fel volt dobva?

Hát gondom, nem.

Akkor meg mit pattogsz? Túlreagálta? Mihez képest?

Szomszéd bácsi élete végéig sántított, miután egy tacskó méretű korcs megharapta a bokáját és az Achilles-ín megsérült. Műteni kellett, antibiotikum, tetanusz, és ima, hogy ne legyen veszett. Két hét kórház.

A kislányom az arcán kapta meg egy kutya. Örökre megmaradt a nyoma. Azt a kutyát én is agyorugdostam volna.

Én az ilyen embereket nem értem, mint te. Azért, mert kisebb 70 kilónál, még ugyanúgy lehet a harapása veszélyes. Elég csak a fertőzésekre gondolni.

2019. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
7%
Kidobnám
2019. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

"mikor menekült a kutya annyira ideges volt még többször belerúgott izomból"

Ez valahogy nem reális. Láttam már menekülő kutyát, utolérni se tudtam volna, nem még hogy közben belerúgni többet...

2019. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Utolsó a kiskutya miután megrugdosta nem szaladgált összevissza mint egy gepárd, ezért ellenzem ezt az egészet, fölöslegesen szetrúgta meg, és nem csodalom ha nem él már.
2019. jan. 18. 16:16
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem lepne meg, ha kiderülne, hogy a kutya már eleve nem volt egészséges. A barátod egészsége miatt jobban aggódnék, mint a kutya miatt. Egy támadó kóbor kutya számtalan betegséget hordozhat, amik egy része emberre is veszélyes, oltva biztos, hogy nem volt.
2019. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!