Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem idióták azok akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idióták azok akik az esküvőjük után fél évvel is az esküvői képeket rakják ki Facebook-ra?

Figyelt kérdés
Most írjátok hogy semmi közöm hozzá, de csak vélemények érdekelnének. Tehát olyan vélemény hogy semmi közöm hozzá nem érdekel.
2019. jan. 18. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Jajj, de imádom az ilyeneket...:

“Majd, ha lesz esküvőd, akkor megérted” - nekem volt, mégsem csinálom ezt.

“Látszik nem volt még esküvöd😃” - u.a.

Mostakkormiezazanomália...? 😂😂😂

Persze, rakosgassátok ha jól esik, nincs ebben semmi rossz, csak az ilyen barom beszólások, “érvek” mellett nehezen tudok elmenni...

Am kérdező én tudok egy cinkeset; csajszi rakott ki esküvői képeket vmi olyasmi szöveggel, hogy minden évben, évfordulón ki fog rakni egy-egy képet az esküvőjükről (eddig ok). Kettőig jutott a válás előtt...

2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is furcsállottam, mikor elkezdte két ismerősöm is ezt csinálni. Először azt hittem azért, mert ha feltesz 60 képet, úgyse nézi végig senki. Így még havonta felrak 5-6 darabot, és akkor mindet megnézik.

De lehet, hogy tévedek.

2019. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy dicsekszik, lehet, hogy most került elő a fotó vagy most volt ideje felrakni. Nekem pendrive-on vannak a kirándulásokon készült képeim (nem sok), és a nyári Balatonról készült képeket szeptemberben raktam csak föl. Engem meg mindenki azzal csesztet, hogy miért nincsenek már feltéve aznap, amikor visszautaztam...
2019. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3%
Azért csak esküvői képeket pakolgatnak még mindig,mert valójában egy közös képük sincs azóta.Házasságuk hanyatlóban,lehet már a válást is fontolgatják de az embereknek adni kell a fals jeleket a boldogságukról.
2019. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%

Az ilyen esküvők lényege annak sugallása, hogy bejött az élet. A cukormázas felszín, mint pl a szelfitónál pózolós szivecskés szerelmes szelfik, amik készítése után összeveszve, anyázva mennek haza, de facebookon, instán minden szép és jó.


Ezért mutogatják a képeket, hogy fényezzék magukat, irigykedjenek rájuk, mutassák milyen jó nekik, szerepeljenek.


Ez a kor erről szól. Pózolás, felszín, rohadó valóság.

2019. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi értelme azzal foglalkozni, hogy kinek mi a profilképe? Valakié egy hal. Na és akkor mi van?!
2019. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat had rakjak!!

Inkabb mint egy nap 20 csücsöritös kep,

meg ohjajj itt voltak nyaralni meg ott voltak nyaralni

meg kepek kirakva h jajj mar csak 30 nap aztan egyiptomba mennek

jujj össze ne fossam magam.

Inkabb ne tegyen ki senki semmit es akkor nem szur szemet egyeseknek

Amugy ha zavar töröld az ismeröseid közül

es el van intezve!

2019. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem lesz idióta valaki attól, hogy fél év múlva érkeznek meg a fotós által készített professzionális jó minőségű képek.

Biztos mindenki szeretné, ha az ilyesmit esküvő után pár nappal kézbe kapná, de sajnos ez nem így szokott működni.

2019. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha valaki idegesít kikövetem és nem foglalkozok vele :D


Szerintem más érdekes nincs az életükben, kb olyan mint a fiatal lányok akik hónapokig rakják ki a nyaralós képeket "hiányzik a napsütés" és "imádlak xytengerparti város" kiírásokkal

2019. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem lettek készen azonnal a képek, most kapták meg őket, és osztották meg. Elég gáz, hogy ennyi időbe tartott, de még mindig jobb, mint a gagyi vendégek által lőtt képekkel teleposztolni a faladat, amin jó esetben is csak az néz ki jól, aki kiteszi az adott képet.


Üdv

egy fotós

2019. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!