Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meglehet oldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meglehet oldani vagy szakítsak?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden. 10 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. (Első komoly szerelem)Tavaly kidobott és bele szeretett másba 1 hónapig voltak együtt mert a csávó csak kihasználta. Én vissza fogadtam mert szeretem. ( megbocsájtottam neki, de sajnos soha nem fogom ezt elfelejteni). Kiderült hogy le is feküdtek és a csávó "fényévekkel" jobb mint én. ( igazából ez nem is zavar hisz nem lehet mindenki egyforma) Én átlagos vagyok, az esetek nagy részében mindíg kielégítettem. De az elmúlt 1 évbe semmit nem kapok tőle alig ér hozzám, ez engem annyira frusztrál hogy már alig akar felállni is. Ő ezt egyáltalán nem is akarja megoldani, hülyének titulál hogy beteg az agyam, mert szeretnék erről beszélni vele és szeretném a problémát megoldani hogy jobb legyen a szex. De ő erre nem hajlandó, állítása szerint azért mert én minden nap ezzel baszogatom, illetve szedjek fel pár kilot gyúrjam ki magam és majd akkor lehet jobban fog kívánni. Nekem nagyon bántja az önbecsülésem hogy egy vadidegennek sokkal több mindent megadott mint nekem akit 10 éve ismerem és egyébként (sajnos, mert hülye vagyok) mindent megteszek érte én még sem kapok szinte lófaszt sem.


Kérdésem hogy ezt azért csinálja mert megtapasztalta milyen a "nagyon jó" és már nem akarja lentebb adni a szintet ( hol ott egy kis munkával a miénk is lehetne nagyon jó). Vagy szimplán nem is szeret és csak kihasznál mert én mindent megteszek érte.



2019. jan. 19. 03:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék.


Úgy nemlehet megoldani a problémát, hogy teljesen elzárkózik tőle, sőt vádaskodik és az összes problémát a te nyakadba próbálja varrni.


Ha szeretne, vagy fontos lennél számára térdencsúszva mászott volna vissza hozzád és mindent megtenne azért, hogy működjön köztetek a kapcsolat :(

2019. jan. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez reménytelen. Szerintem csak arra vár, hogy te szakítsál vele. Az is gyanús, hogy van valakije rajtad kívül, talán az 1 hónapos, különben minek maradt veled.
2019. jan. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nincs senkije. Mert neki se meg nekem sincsennek barátok és sülve főve együtt vagyunk. Mindig mondja hogy szeret meg együtt akarunk házat venni, lassan babát akarunk ( mondjuk én jobban mint ő, de mindegy látszik rajta hogy ő is akarna ). Tiszta depressziós életunt soha nincs kedve semmihez, pedig próbálok a kedvébe járni. De teljesen elzárkózik tőle, mindíg azt mondja hogy élvezzük az életet és majd lesz valami... De sajnos a problémák nem fognak maguktól megoldódni és ezt nem látjabe
2019. jan. 19. 04:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak kihasznál. Gondolom, nincs hova mennie. Egy hónap alatt rájött, hogy befürdött a szeretővel. És azért táncolt vissza hozzád, mert nem volt más lehetősége, hogy kilépjen. Ott lakik nálad, anyagilag kényelmes, de már férfiként nem tud magához engedni. Egyszerűen képtelen akár csak elviselni is a szexet. Nem hogy nem szeret, de szinte undorodik tőled.

Közös ház meg gyerek? Ilyen kapcsolatba? Te komolyan életed végéig úgy tervezed, hogy nem lesz részed szexben, és szeretetben sem?

Ez jobb már nem lesz. Csak rosszabb.

2019. jan. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Méltóság?Önbecsülés?Tartás?
2019. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Vágd ki mint macskát szarni!
2019. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van veled, mert biztos pont vagy az életében, még vissza is fogadtad. Ne erőlködj rajta, jobbat érdemelsz ennél.
2019. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy bírtad egy évig. Nem, nem azt hogy nem volt szex (bár az is durva) hanem valakinek a közelségét aki minden cselekedetével azt bizonyítja be, hogy nem vagy szeretetre méltó. Az ő szeretetére legalábbis. Ilyen kapcsolatba kérlek ne csinálj gyereket mert szegénynek el lesz b*aszva az érzelmi világa. Rendes fickónak tűnsz aki nyilván vágyik családra, boldogságra, megbecsülésre. De ha ezzel a nővel maradsz ezekből neked annyi fog jutni, hogy mehetsz külföldre melózni a családodért, és karácsonykor nyugtázhatod, hogy a gyereked ellened lett nevelve, a párod meg már feltűnően nem depressziós valamiért.

Hidd el nekem, olyan családban felnőni ahol a szeretet jutalomként jár apának, ha nem jön haza egész nap a munkából.

Szeretsd magad és adj esélyt magadnak egy normális, boldog életre valakivel, aki tisztel téged, mert megérdemled.

2019. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejeztem be egy mondatot. :D szóval olyan családban felnőni ahol a szeretet jutalom szar. Ennyi akart lenni
2019. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerintem inkább csak nyűglődés egymás mellett...
2019. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!