Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban problémás, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban problémás, ha egy kapcsolatban a férfi a sokszorosát keresi?

Figyelt kérdés

A párom átlag felett keres (informatikus), én perpillanat még a sulit csinálom, de nagyon keveset fogok kapni, ha elvégzem is (bölcsész szakirány, mélyebben nem mennék bele).

Nem volt eddig gond ebből, elmondása szerint azt vallja, ha én ebben találom meg a hivatásom, akkor csak örül annak, hogy csinálhatom, amit szeretnék, mert az ő bevétele ezt biztosítja. Szereti, amit csinál, és ért is hozzá. Nekem sajnos nincs ennyi eszem, nem tudnék informatikusnak vagy mérnöknek tanulni.

Viszont néha esetemben is ott van a gondolat, hogy mi lesz, ha megunja, hogy ő a sokszorosát keresi annak a zsebpénznek, amit nekem majd fizetés gyanánt adnak, holott ugyanúgy diplomások leszünk mindketten.

Kezdeményezett már nála szintén informatikus lány, aki legalább olyan jól keres, mint ő, ráadásul jómódú (4 saját lakás a fővárosban, rengeteg vagyon készpénzben), de nem akart tőle semmit, mert hogy velem szeretne lenni, és kész, mindegy, hány nullás lesz a fizetésem.


Viszont itt az oldalon is csak azt látni, hogy óvva intik a nőket az ilyen felállástól, ahol a nő tartósan semmit (diákmelóm van csak) vagy kevesebbet keres, mert hogy ez egy alárendelt szerep, ami tönkreteszi a kapcsolatot.


Mi akkor a megoldás?


2019. jan. 20. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha 2 idegennyelvvel nagyon keveset fogsz kapni, az a te hibad, meg a sajat komplexusod. Sok fordito, magantanar, tolmacs es egyeb nyelvekkel dolgozo ismerosom van, mindegyik kiemelkedo fizetessel.
2019. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

Ha te tanulsz és a párod dolgozik, ráadásul jól keres, na akkor a GYIK trolljai szemében egy kis aranyásó, prosti vagy, aki a pénzért van a pasival! Ez a GYIK-en alap!


A pasid meg egy sugardaddy! Ez is alap a GYIK prolijai között!

2019. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez csak azért probléma, mert te problémának látod. Ha viszont ezen problémázol, arra rámehet a kapcsolatotok.

Én még nem találkoztam olyan férfival, akit ez zavart volna.

2019. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne problémás. Szeretem a párom legyen akár milyen akkor miért keresnék problémát? Elmondta neked hogy csináld azt amit szeretsz ami szerintem is fontosabb mert inkább érzem magam jól a munkámba de keressek kevesebbet mint hogy tönkre menjek benne de sokat keressek. Jól elvagytok nem? Akkor meg nem mindegy?
2019. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem a pasin van a hangsúly, neki van pénze, mindegy hogy neked van-e. Viszont a helyedben tuti nem viselném el, hogy kb majd mindenre a pasidtól kell pénzt kérj.
2019. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szintén bölcsész lányként mondom, hogy szerintem problémás lesz. Sajnos az ember olyan gyarló, hogyha hatalma van, előbb vagy utóbb vissza is fog élni vele. Ha le tud dominálni, le fog és így tovább. Főleg ha férfi is az illető, de persze fordítva is megeshet. Lehet, hogy a párod komolyan gondolja amit mond, de aztán ki tudja milyen változások, nehézségek merülnek majd fel később. Stresszes, elmérgesedett helyzetekben még a rendes emberekből is kibukhat a 'az házamban' meg az 'én keresek többet' kezdetű szólamok.
2019. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

Fordítóként ha van eszed meg ügyességed megkeresed a 60%-át egy mérnökinformatikusnak, ami már nem rossz, tekintve gusztustalanul túl vannak fizetve, és a kocka is fordulni fog 90 fokot 5-10 éven belül.


Ha ez alatt viszel haza, akkor viszont azt gondolom, problémákat fog a helyzet otthon szülni, mivel bizonyos barátaimon is látom, hogy ugyan szeretik a párjukat, de zsörtölődnek rajta napi szinten, miért mentek el 0 fizetési szintet biztosító szakokra tanulni. Egyik barátom is rendszeresen agyal rajta, mit tegyen, hogy a párja a suli elvégzése utáni fizetését megboostolja, mivel az ő infós / vill.mérnöki fizetése + párja fizetése együttesen már csak épp eléri a magyar átlagfizetést, amiből lakást Pesten nehezen lehet venni, anélkül meg macera a gyerekvállalás, etc.

2019. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17: gusztustalanul túl vannak fizerve; ez most valami vicc volt?

Nyelvszakosként egyáltalán nem fogsz rosszul keresni. Ne gorcj ezen, inkább élvezzétek a fiatalságotokat.

Az általam nagyon jól kereső nőket kihasználják a férfiak. Komolyan. Eltartattják magukat és lenyúlják a pénzüket

2019. jan. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A bölcsész jó nyelvtanarnak ? Mert az 4500 el számolva nem kidolgozva a napot katas vallalkozokent legálisan a 700at megkeresik


Értem hogy kevés de szerintem ha annyit osszekuporgatsz azért már csak csak nem veti a párod a szemedre hogy kevesebbet dolgozol mint ő.

2019. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!