Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondta meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondta meg, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Párommal összevesztünk, már a szakítás határán voltunk, amikor megkérdeztem, hogy szeret e. Kitért a válasz alól, azt mondta, hogy teljesen mindegy mit érez, ez a kapcsolat nem működik. Rá egy hétre pedig azt mondta, hogy sohasem szeretett, csak nem mert szakítani velem. Nem értem, hiszen ott volt a lehetőség előtte, ha akkor azt mondja, hogy nem szeret nem erőltettem volna a kapcsolatot, így viszont átb.va érzem magam egy kicsit.
2019. jan. 20. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nektek atbaszva is jo, maradjatok meg egyutt 1 evig, hatha sikerul megmenteni!
2019. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
a kapcsolatot
2019. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem mert szakítani velem"


magad válaszoltad meg a kérdésedet

2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Mert ahogy a legtöbb nőben, benne sincs ennyi gerinc.
2019. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondhatta azért is, hogy megbántson. Mindettől függetlenül ami nem megy, azt ne erőltesd.
2019. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert látta azt értékeidet. Nekem is lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem tudok szerelmes lenni valakibe, aki szinte minden tekintetben tökéletes, holnapig tudnám fényezni és dicsérni a tulajdonságait.... Nekem mégse ez kell....
2019. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!