Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba lenne az évforduló után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba lenne az évforduló után szembesíteni?

Figyelt kérdés
Most volt az 5.évfordulónk, már egy ideje tudok a párom dolgairól, de soha nem mertem elmondani neki,viszont az utóbbi időben nagyon betelt a pohár, hogy elmond mindennek mások előtt és mást nőt akar már magának. Csak szarul érezném magam,hogy kaptam ajándékot is és elvitt vacsorázni is és én meg szembesíteném ezzel.
2019. jan. 21. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a probléma a legtöbb párkapcsolatban, hogy képtelen őszintén kommunikálni bármiről a felek egymásnak bármikor.

Ha probléma van, akkor azonnal közölni kéne vele, nem húzni, halasztani, felhalmozni, hogy egyszer csak robbanjon a bomba.


Mit számít, hogy 5. évfordulótok volt most, ha egyébként sz..r a kapcsolatotok?

2019. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem panaszkodhatok ilyen téren, elvitt mindenhová meg ajándékot is kaptam ezután nem lenne pofam szakítani.
2019. jan. 21. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a hiba, hogy jó ideje tudsz a dolgairól, és semmit nem tettél. Egyébként mi a célod azzal, hogy szembesíted ezekkel a dolgokkal? Mert attól még nem változik meg semmi, hogy ő tudja, hogy te tudod.


Ha szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat, vagy véget vetni az egésznek, akkor az első lépés, hogy ezeket elmondod, leültök beszélgetni, hogy kinek mik a tervei, elképzelései a jövőről. Gondolom nem akarod szépen csöndben szenvedve megvárni, hogy megtalálja az új nőt magának, aztán utána dobjon ki. Borítsd most a bilit, aztán lesz, aminek lennie kell. Ne viccelj már, most komolyan te éreznéd magad szarul azok után amit veled csinált? Egy kis ajándék meg vacsora, és már nem is számít, hogy a hátad mögött elmond mindennek, meg le akar cserélni?

2019. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Úristen.. jóval, éretlen kislány vagy még, meg is érdemled, hogy semmibe vegyenek téged. Kisk..rva. Hisz téged pénzért meg lehet venni, be lehet fogni a szádat, ha máris kapsz valamit, anyagiakban.
2019. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Karena26 ***** válasza:
100%

Komolyan többre értékeled az ajándékokat, és az évfordulós kamu-önneplést, mint saját magadat?!? Döbbenet.

Méltóság???

Önbecsülés???

Tisztesség???

Felelősségvállalás???

Ezektől mind megszabadított téged ez a kapcsolat. Van még mit tőled elvenni egyáltalán?

2019. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked az a fontos, hogy étterem, ajándék, meg mosolygás facebookon, akkor megérdemled. Maradj vele.

Ebben az esetben teljesen felesleges kitalálni.

2019. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#2: szóval neked egy vacsora elég ahhoz, hogy más not akarjon és alazzon mások előtt?

Én a fejére borítottam volna a levest. Legalább is képletesen.

2019. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem: Tehát másoknak panaszkodik rád, nyíltan hangoztatja, hogy nem Téged akar, hanem más nőt akar magának? (Vagy van egy konkrét nő esetleg?) Vagy csak úgy általában nem Téged szeretne élete párjának?
2019. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Látszik, hogy nem vagyunk egyformák.


Mi is majdnem szakítottunk évforduló előtt, nagy mélyponton voltunk ekkor. Tudod mi volt az évfordulón? Konkrétan semmi! Egyikünk sem akart képmutatást a másiknak, mikor pont előtte jött elő minden és kb a szakítások vagy az együttmaradáson gondolkoztunk előtte.


Egy kicsit rossz is volt így, de olvasva a kérdésed, ezerszer inkább ez és az őszinteség, mert nálunk legalább ez működött. Egyébként végül együtt maradtunk, bár nálunk nem is hülyítette egyik a másikat vagy csapta be így..


Inkább egy semmire tervezett évforduló, mint egy képmutató és megvásárolt nap, amiért befogod a szádat, hogy megaláztak.

2019. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én pont akkor élveztem volna, hogy boríthatom a bilit :D
2019. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!