Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki nyíltan bevallja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nyíltan bevallja, hogy számára nem elfogadható egy 3-5 kg túlsúly egy párkapcsolatban? (Még ideiglenesen sem? )

Figyelt kérdés

Most egy ilyet hallottam: egy lány kikötötte, hogy addig nincs szex, amíg a decemberben felszedett 2 kg felesleget le nem adja a párja. Ha március 15-ig sem sikerül, akkor a kapcsolatot is parkolopalyara teszi, május elsején pedig “végleg” szakít. Ő azt mondja, hogy nem a 2 kg zavarja, hanem, hogy időben kell megfogni a dolgot, mert különben később ez még több lesz.


Megjegyzem, hogy 3-5 kg súlyfelesleggel még 1 centire sem turemkedik ki a has, max lehajolva.



2019. jan. 22. 15:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 kilónál szólna, még azt mondom, jól van. Vagy ha 10 zavarná.


De mint írták, 2 kg kb. egy éhgyomorra kakilástól lejön, annyira jelentéktelen.

2019. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

A decemberben felszedett 2 kiló már le lett adva kétszer. Ennyi mozgólyúly bárkin van.

Abban viszont igazat adok neki, hogy időben kell elcsípni.

32/f

2019. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 5-10 kilótól kezd látványos lenni. 2kg az simán csak a téli párna.
2019. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy tűnik fel neki az a 2? Én csak akkor szoktam észrevenni az ilyen eltéréseket, amikor mérlegre állok, de az alakon nem vehető észre annyi különbség.


Amúgyis sosem értettem, hogy ez valakinél hogy lehet ennyire fontos szempont. Mármint azt megértem, ha valakinek nem jönnek be a látványosan, kórosan elhízott emberek, de egy adott egészséges határig nem ez fogja meghatározni egy férfi vonzerejét.

Az egyik exbarátom régebb látványosan meghízott, de úgy, hogy még én is meglepődtem rajta, bár nem volt túlsúlyos, csak olyan mackós forma. Ennek ellenére mégis vonzó férfinak tartom őt, nem az alakja teszi, hanem az arca és a karizmatikussága.

Ellenkező esetben ha valaki nem az esetem, az vékonyan, kigyúrva sem fog tetszeni!

2019. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Minden reggel mérlegelêssel kezdik a napot.Vajon a barátnő milyen formában lehet.
2019. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ez úgy hangzik, mintha nem is a testre, hanem a mérlegen mutatott számokra gerjednének be.
2019. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket én elmebetegnek tartom. 3-5 kiló meg se látszik, ennyit ingadozik a súlyom természetesen is (ugyanolyan étkezés és ugyanolyan mozgás mellett, egyik nap nagyobb kábelt fektetek és egyből megvan :D )


Szerintem ez csak ürügy, a csaj szakítani akar, csak úgy akarja intézni, hogy "ne rajta múljon", hogy ne az ő hibájának tűnjön.

Szánalmas.


Amelyik kapcsolat 2 kilón múlik, az nem ér 2 kiló lószrt se.

2019. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
17#-es kimondta a nagy igazságot.Ez sz*art se érő kapcsolat
2019. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

Amúgy ha valaki szálkás, azon meglátszik. Ha van napi 3 1-2 napig valami jó ch-s kaja amit szeretek, akkor fél jön vele 2-3 kiló víz is. Ha edzek, másnapra megintcsak vagy 2 kilóval mutat többet a mérleg és 1-2 centivel "nagyobb" vagyok mindenhol. De ezután egy héttel már nyoma sincs sajnos. :/

32/f

2019. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajt ugy kell kivagni hogy meg az anyjanak is fajjon ha foldeter.
2019. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!