Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromba szerelmes lett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromba szerelmes lett egy csaj, érdemes ezzel foglaloznom?

Figyelt kérdés
Együtt jártak egy tanfolyamra. A lány szakított is a párjával abban a reményben, hogy majd az én párom is szakít velem de a barátom le pattintotta. El mondta nekem a párom és azt mondta, hogy nem akart vele egy ideig bosszantani de úgy érzi jobb tudnom róla. Tenni való nincs vele mert le pattintotta,és soha semmi nem volt köztük,és nem is csalna meg. Sajnálja ha félre ismerem és kételkedem benne. De azért eléggé idegesít..

2019. jan. 23. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem érzem úgy, hogy van félnivalód, a párod korrektnek tűnik. Ha esetleg elkezdi túltolni a rajongást, tiltsátok le. Akkor majd csak kapcsol, hogy hiába vár.
2019. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Korrekt a párod őszintesége, bár nekem fura, hogy a lány már dobta a párját...mint ha a barátod hitegette volna vagy ilyesmi, de lehet csak én gondolom így.

Szerintem egyébként nincs semmi aggódni valód,de azért tartsd rajtuk a szemed!

2019. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Vannak a bolond csajok,akiknek egy mosoly is ég,hogy, viszonzott érzelmet gondoljanak.


A pasid helyébe el se mondtam volna.Nem gondolnám,hogy van miért aggódni.

2019. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Uhh én meg épp amiatt aggódok amit a Kedves 2.es válaszoló is írt, hogy félek az én párom hitegette őt..
2019. jan. 23. 08:30
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha a pasid ezt így elmondta, nem ő hitegette, mert különben lapítana.
2019. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lapítana...

NEM azt mondom, hogy itt pont ez van, de hülyeség a lapítás ilyenkor, ha van egy kis esze, akkor nem lapít, be is vall, meg nem is...mond valamit, hogy azt hidd, most akkor már tudsz mindent...

2019. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel. Csak úgy ritkán szakítanak az emberek egy másik miatt ha nem volt semmi.


Én férfi vagyok de azért mert 3x beszéltem a nagycsocsu marcsikaval munkaugyben még nem szakitok.


Ellenben ha már vakargattam azt a csajt és I szakít miattam akkor elmondom a páromnak ha borul a bili én előre védve vagyok.


Bocsánat hogy így látom

2019. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen ez az ami nálam sem stimmel. Viszont a párom nem igazán tűnik el, tudom mindig hol van bármikor ellenőrizhetném. A lány 20 éves és egy 40 éves ferfival él együtt, régóta ismerem. Fura nekem is..
2019. jan. 23. 09:23
 9/23 anonim ***** válasza:
6os! Elnézést én csak magamból meg a pasim ól indulok ki. Volt régen hogy rám is rámmozdult egy pasi meg őrá is egy csaj. YMegbeszéltük, hogy ez meg ez történt , én is hárítottam a pasi közeledését, ő is a csajét. Több, mint 5 éve együtt vagyunk, együtt is lakunk, és tudnék róla ha kavart volna a hàtam mögött.Csak ebből indultam ki.
2019. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Na most,akkor szakított a csaj vagy nem.Mert most meg azt írtad egy 40 éves pasival van együtt.


Minden gyanús,miért nem lehet megbízni a párotokban annyira,hogy ne rögtön hazugságot,drámát,félrelépést szimatoljatok?Fordított helyzetben râtok is igaz?Össze-vissza dugtok mindenkivel,és az első szembejövő akinek tetszetek le is fekszetek?Ha nem,akkor a mâsikat miért kell ezzel azonosítani?

Támogassátok csak egymást a ne bízz benne tuti félredug elgondolásban.Ha most nem,később ez lesz a vége,ha másért nem is,csak azért mert a világból kiüldözöd majd a nem bízom benned kisugárzásoddal.

2019. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!