Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám döntésre bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tony1973 kérdése:

Hogyan tudnám döntésre bírni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal a munkahelyemen. Igaziból ő volt, aki próbálkozott, elhívott bulizni, kis ajándékokkal kedveskedett, egyszóval igyekezett felívni magára a figyelmet. Sokáig próbálkozott, mert nekem akkor volt valakim, de aztán annak a kapcsolatnak vége lett (nem a lány miatt), és én felszabadultam. Ő 28 éves, én kicsit idősebb. Sajnos a lány hihetetlenül döntésképtelen. A legalapvetőbb dolgokon is heteket agyal. Azt mondja, hogy már évek óta rossz párkapcsolatban él, de amikor kértem, hogy akkor szálljon ki abból és legyen velem, akkor azt mondja, nem tudja mit akar. De ugyanakkor amikor együtt vagyunk akkor azt mondja nagyon szeret velem lenni. Vettem neki karácsonyra egy karkötőt azóta minden nap rajta van. Sajnos van ilyen típus, és én nem tudom, hogy miképpen lehetne csúnyán szólva döntésre kényszeríteni? Ő is tudja, hogy ilyen, kért tőlem pszichológushoz számot, de fél éve nem tudta eldönteni, hogy menjen e vagy sem. Elkezdett egy főiskolát, de az államvizsga előtt abbahagyta. Ritka hülye dolgai vannak, de ugyanakkor egy nagyon kedves lány, akit nem szeretnék elveszíteni. Van valakinek valami értelmes tippje, hogy mit lehetne tenni? Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 24. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy nem konkrét válasz a kérdésedre, de miért akarsz ilyen csajjal együtt lenni? Persze, a szerelem az szerelem de nem árt gondolni a jövőre. Kismillió olyan élethelyzet van egy kapcsolatban amikor ez hatalmas problémát fog okozni. Meg szerintem ha valaki veled akar lenni akkor nem akkora probléma meghozni neki egy ilyen döntést. Én a helyedben hagynám. Nem hiszem, hogy van olyan módszer amitől ez megváltozna.
2019. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem tudja mit akar az életben,nincs sok önbizalma,főként semmo,ezért nem biztos abban sem,hogy van értelme államvizsgázni,vagy egyáltalán sikerülne.Ezért nem tudja otthagyni a kapcsolatát sem.(azért az egyetemet otthagyta szóval nem feltétlen csak döntéskêptelen).A pszichológus nem egy rossz ötlet,de azért ott se kl csodákra számítani,egy év is lehet amíg annak htatására döntésre jut.Gondolom.azért nem.ment el oda sem,mert azt gondolja nem lehet rajta segíteni,plusz a szégyen.

Most mondanám,hogy hagyd el,majd rájön,de itt az nem megoldás.Folyamatos cseszegetésből nem fog érteni,csak még jobban elbizonytalanodik.

Valami biztos van amit szeret,ami érdekli,azzal motiválni esetleg olyan irányba ami pozitívan hat rá,mint az is hogy veled van.És talán így rájön,hogy nem kell besüppedni ebbe a kapcsolatba.Talán a családjában van valami ami ezt kiváltja belőle.

2019. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pffffffffffffff..........
2019. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged akarna, arról már tudnál-ez tuti. Hiszen akkor veled lenne, nem a kifogásokat keresné.
2019. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!