Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neveletlen a férjem? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neveletlen a férjem? Vagy én vagyok önző?

Figyelt kérdés

Lehet egyeseknek gyerekes lesz a problémám, de engem nagyon idegesít.


Párom iszonyú falánk. Mindent felzabal. Ja nem kövér, en sem vagyok az. Vékonyak vagyunk.

Írok példákat.

Veszek egy nagy zacskó kesudiót hogy néha majd eszek belőle par szemet. De két nap múlva semmi sincs belőle,mert a ferj feleszi egyben bezabalja.

Vagy.

Ehes vagyok, mondom rendeljünk pizzát. Kérdezem ő milyet kér, ja semmilyet, nem éhes, amúgy sem szereti azt ahonnan rendelni akarok.

Megjön a pizza. Erre kérdés nélkül megeszi a háromnegyedét... Nekem 3 kis szelet jutott.

Vagy.

Sütök krumplit. Kérdezem ő ker-e. Ah nem ker.

Eszek, erre odajön es elveszi elolem a tányért hogy egyen belőle. Kérdés nélkül.

Vagy.

Kerem hogy adja oda a teamat az asztalról. Előtte mindig beleiszik mielőtt odaadja.


Nyilván ezek nem egetvero problémák, csak erdekelne, más hogy látja.


2019. jan. 25. 08:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne engedd meg neki hogy felegye a tiédet. Nálunk is van hogy dugdosom a kaját. Ha nem kér, ne süss több kruplit mint amit megeszel.
2019. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Mindig beleiszik" ezen elmosolyodtam :D
2019. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Érzelmileg éretlen.

Ha kell vegye meg magânak!

Tanínst meg rá!

2019. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Kesudiónak én sem tudok ellenállni, pedig jó nevelést kaptam...
2019. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Mondtad már neki ezeket?

Ha ign, és nem változik, akkor konfrontálódnod kell!

Ha megjön a pizza, nem adsz neki, csak a maradékból ehet, hiszen kérdezted, és azt mondta, nem kér. Szépen kiveszed a kezéből, vagy nem engeded oda, amikor eszel.

Krumpli ugyanez. Kérdezted, nem kért, megfogod a tányért és nem engeded, hogy egyen belőle.


Ha szép szóból nem ért, akkor azt biztos felfogja majd, hogy ha nemet mond, akkor nem is fog kapni kaját.

2019. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A fenti kérdésre a válasz: mindkettő.

Igen, a férjednek ez nagyon rossz szokása viszont minden embernek más a tolerancia küszöbe. Tehát nem épp önző vagy, viszont nem tolerálod azt amit esetleg más igen.

Nekem a húgommal volt ez a problémám, bármit vettem, abban a percben, hogy megbontottam és visszatettem a hűtőbe/szekrénybe másnapra fel lett falva. Nekem az jelentett megoldást ha beszéltem vele és őszintén elmondtam, engem ez zavar és máskor kettőt veszek. Ha éhes vagy kívánja az egyiket megeszi akkor amikor akarja és a másikat meg én osztom be magamnak ahogy én szeretném.

Lehet nálatok is működne ez.

2019. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám volt ilyen mikor még otthon voltam. Megcsináltam a sültkrumplit, ki mentem a konyhából 2 percre már a kezében volt. A chipset felbontottam ő volt az első aki belenyúlt, a mogyorótól köhög, de abból is mindig ő evett elsőnek és hiába fuldoklott, akkor is ette csak hogy neki legyen igaza. Mikor meguntam és mondtam hogy hagyja a kajáimat, mert én fáradtan megcsinálom magamnak a kaját amit megennék, ő meg sunyin feleszi, de közben egész nap eszik amit anyám is csinált, annyit mondott hogy nem tudtam hogy a tiéd. Szóval egy bélpoklos. Az volt a taktikám hogy mindig megettem amit akartam szép gyorsan és amit már nem tudtam, azt ő megehette.
2019. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
anorexiás cica van elad
2019. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Párod iszonyat paraszt, önző és neveletlen. Egyet elnéztem volna, a másodiknál kiverem a balhét, hogy ezt az éhenkórászkodást be is fejezheti. Vagy megtanul kérni vagy vegyen magának, mindennek van azért határa. Undorítónak tartom, aki kérdezés nélkül mindent felzabál.
2019. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez mezei agresszió.
2019. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!