Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisert az ex, engedjem el vagy hisztizzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnem azzal kezdeni a tortenetet h lakotarskent kerultem kozel ehhez a fiuhoz.. eleinte nem igazan akart komolyabban kozeledni mert az ex bnoje (7eve) teljesen tonkre tette lekileg.. mind1.. kitartottam,konkretan vartam ra es arra h eldontse mit szeretne...(halkan megjegyeznem h ez miatt a lany miatt en is szivtam honapokig.. ) 3honapja egyutt vagyunk.. halal szerelmes vagyok.. allitolag o is es igy is erzem.. viszont...


Par hete meglattam h a draga exet nezegeti ezen a hihetetlenul hasznos kozossegi oldalon(facebook :D) szepen rakerdezem miert csinalta, nem tudott valaszt adni ra.. azt mondja nem erdekli.. es ugye vagyok olyan okos h azert utana neztem h mikor es hanyszor nezegett.. hat oszinten a pofam leszakadt.. kb hetente 2x meg akkor is mikor hazavitt bemutatni a csaladnak... es ha nem a csajt akkor a csaldjat nezegeti...

nagyon zavar, en nem akarok senki arnyekaban lenni.. lehet tul kombinalom de pl a csaj imadta az epret az en dragam meg a 100 fele zewa zsepi kozul pont egy epreset tudott venni mert semmilyen mas illatu nem volt... viccesnek hangzik de nekem nagyon rossz...

amilyen hulye vagyok siman bekepzelem h csak egy potlek vagyok es sosem fogok annyit jelenteni neki mint az a csaj...

Szerintetek szereti meg? Mit csinaljak?



2019. jan. 25. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető a dolog én is baromira ki lennék borulva, ha lenne párom és folyamatosan ezt csinálná.


Tök őszintén... ha az a lány kibékülne vele, szerinted őt választaná?


Nekem eszembe sincs az exemhez vissza menni, nem, hogy nem nézegetem, de tiltva van..

2019. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h csak bebeszéled magadnak. Az meg, h a csaj családját is nézegeti, kicsit már betegesen hangzik.
2019. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy hulla szerelmes vagy,itt most hiába mondom,hogy pedig szakítani kell.Ez szerintem nagyon-nagyon gáz.A letiltást nem akarja,kb.cseszheted.Ennek így mi értelme?Semmi
2019. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég gáz helyzetben vagy. Valószínűleg az exet tartja még mindig a nagy szerelmének és sóvárogva nézegeti hogy mi van vele. Szinte biztosra veheted, hogy ha az ex hajlandó, a párod ki fog vele békülni. Egyáltalán nincs túl rajta és te még nem jelentesz neki annyit, hogy miattad teljesen megszakítsa vele a kapcsolatot. Nem csak képzeled, tényleg pótlék vagy. Mivel te szereted, adj esetleg még egy kis időt neki és ha továbbra sem változik a helyzet, akkor szakíts mert így csak te szenvedsz. 31/N
2019. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Oke, azota a ferjem 😂😂😂 de durva igy visszaolvasni 😂
2021. jan. 19. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!