Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális viselkedés, hogy a pasim kölcsön kér tőlem pénzt?

Figyelt kérdés
most kért tőlem harmadik alkalommal pénz. Első két alkalommal adtam neki szó nélkül, vissza sem kértem tőle a pénzt,mert nem nagy összegről volt szó. Most nagyon felháborodtam rá, mert valójában cigire fogja elkölteni a pénz meg sörre, amit adtam neki. Úgy látszik , hogy nagyon hozzászokott, hogy hozzám fordulhat, ha nincs pénze. Szó nélkül adnék neki, ha tudnám, hogy fontos dologról van szó, de most már kezdek felháborodni, mert most én sem állok olyan jól anyagilag. Szerintetek ez mennyire normális viselkedés a részéről? 23L
2019. jan. 26. 01:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Múltkor volt itt egy kérdés, hogy a csaj kölcsön kért kis összeget, a párja meg azt mondta, hogy jó, majd megadod.



Szénné lett álázva a srác, hogy egy párkapcsolatban az ilyen kis összegeket csak egy szarrágó kér vissza.


Ez alapján gondolom, hogy semmi gond a fordítottjaval sem, ha a srác kereget ezt-azt

2019. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus egyetemista gondolkodás. Legyen pénz cigire meg piára a többi nem számít. Ha nincs lejmolni kell valakitől. Pff.. Ezekből lesznek a diplomások akik majd arra verik a mellüket mennyire sokat értek el 😂
2019. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az mèg normális, hogy ha megszórjuk, a párunk rá számíthatunk, mindegy a nemek alakulása. De azèrt 3 hónap mèg friss kapcsolat, ès már harmadjára kèr, ez azèrt már húzós. Pláne hogy nem fontos dologra kell.

Ès akkor tènyleg nem is próbálkozott visszaadni?

Èn már nem adnèk neki, te is meg vagy most szorulva. Vagy tènyleg max kölcsönbe, ès visszakèrnèm akkor is ha nem nagy összeg. Mert így már csak arra szökik rá, hogy kedvère lejmolhat.

2019. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális.Én kidobnám.
2019. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Cseréld le rám. Én szexért nem kérnék pénzt!


Egyetemista vagy és ennyire hülye? hogy nem veszed észre hogy lehúz. Mindegy hogy 1-2-5-10 ezret kér, ha nem adja vissza és elszórja, akkor lehúzás. Legyen már tartásod, nehogy te pénzeld!!! Úristen hol voltak az ilyen csajok amikor én voltam fiatal????

2019. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Felajánlotta hogy megadja, csak èn nem kértem tőle vissza. Engem csak az aggasztott hogy olyan dologra kérte , mint a cigi meg a pia. Amúgy azóta dobott a srác :D túl jò voltam hozzá elmondása szerint....:D
2019. márc. 24. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!