Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb bűn amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb bűn amit a párotok tett és ti megbocsájtottátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakításhoz közel álltunk a párommal, és ő elutazott pár napra. Minden rendben volt, végig beszélgettünk, örültem, hogy jön haza. Egész este főztem neki a vacsit, gyertyák. Na most a női megérzésem egész ejjel rosszat sugallt. Reggel nem bírtam, belenéztem a telefonjaba. ATaláltam egy melltartós képet a nemrég törölt mappaban, és 3 archivált üzente volt, 3 csajjal. Na most i erre azt mondta, hogy csak beszélgettek, és a csaj csak random elküldte. En persze egy szavát sem hittem el, megmondtam neki, hogy megcsalt (mégha csak írásban is) és hogy ezt soha nem tehető majd jóvá. Rendesen sértésnek tűnt, hogy azokkal a csajokkal irt, de rájöttem, hogy pont ő volt kéznél egó etetésnek neki.

Az egyik csajjal régebben le is feküdt. Namármost en akkor megbocsátottam neki, főleg azért mert depressziós voltam, nem akartam egyedül lenni, de soha nem szabadott volna. Abban a pillanatban otthagyni, mert aki ilyet megcsinál, az bármit meg tud csinálni. Hisz eltitkolta volna az egészet. Végülis negyed évre rá szetmentunk, a bizalmam meg örökre elveszett iránta. Szo szerint örökre.

2019. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Megcsalt egyszer valakivel. De én bocsátani szoktam. Bocsájtani max az autók szoktak szendioxidot. Meg a gyarkemenyek füstöt.
2019. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez most történt nem rég.Név napom volt utána való nap a szüli napom.Lejott megkoszenteni a tesom meg egy barátunk.A paromnak nentudom mi baja volt de egész este kise jött hozzank,éjfél után (szóval már a szulinapom) berontott hogy vége a bulinak lehet haza felé takarodni.Utana azt vagta a fejmehez hogy en nem szegyellem magam hogy 2 ferfival italoztam egész este..megbocsatottam pedig ez nagyon fájt tőle.
2019. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyenként ette a borsószemeket villával! egyenként bazz!!! Azt hittem sosem végez.
2019. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Bedrogozva bántott.

Megbocsátottam nem is tudom miért. Lehet nem is azért, mert annyira szerettem. Hiba volt. Mindenkinek azt tanácsolom sose tegye. Pár év eltelt évek ugyanúgy megtörtént.

2019. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Pár év elteltével*
2019. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egyszer megbeszéltük, hogy csinálunk egy közös estét. Kolisok voltunk, úgyhogy ez nem mindennapi volt akkor. Nap közben volt valami vagy valaki aki/amit a szaktársakkal megünnepeltek a közeli szórakozó helyen. Ekkor még felhívott, hogy megbeszéljük a dolgokat. Én mondtam, hogy nyugodtan igyon, ünnepeljen majd áttesszük máskor ezt a közös estét, ő pedig azt mondta, ne, iszik egy kicsit a haverokkal és este jön, várjam. Rendben. Készülődtem, fürödtem, illatosítottam sokásos csajos dolgok. 10-kor még sehol, 11-kor sehol és nem veszi fel a telót, ekkor már aggódtam... Éjfélkor taj részegen dörömböl. Világát nem tudta, de idült mosollyal ott állt, hogy ő "megjött". Én pedig szépen hazakísértem a koleszba, lefektettem és fuccs az estének. Másnapegbeszéltem vele, hogy ez volt az utolsó ilyen eset ami "elnéztem". Semmi gond, ha haverokkal szórakozik. Azzal sem ha matt részeg, de többet ne igérjen olyat amit nem tart be. Ha változot a program az rendben van, de én este vártam, aggódtam érte, a telóját sem vette fel egy ponton és nekem nem szólt, hogy program lefújva. Ezt többet ne tegye. Szóljon nekem nyugodtan, mert akkor nem számítok rá.

Ez volt a legnagyobb bűne.

2019. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

veszekedések során üvöltözött, csapkodott, egyszer a falhoz vágott egy széket. máskor este 10kor akart kirakni a cuccaimmal együtt (együtt éltünk), és amikor nem mentem, fel akarta hívni édesanyámat, hogy vigyen el, úgy kellett könyörögi, hogy ne alázzon meg még őelőtte is.

többször hívott önző p.csának, idiótának, gusztustalannak veszekedésekkor. mikor megkérdeztem, miért döngöl a földbe, azt mondta, mert ezt érdemlem. (amikor végül a sokadik szakításnál tényleg pakolni kezdtem, kétségbeesett és kérlelt, hogy ne menjek, nem gondolta komolyan... ez többször megismétlődött, de nem mentem vissza.) mérgező kapcsolat volt, és hamarabb el kellett volna jönnöm, de mindvégig elhitette, hogy 100%osan az én hibám az egész, és a bűntudat miatt maradtam.


26n

2019. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkezdtünk dugni, nekem fájt, megmondtam neki, és folytatta, amíg el nem ment (volt már olyan előtte, hogy szárazabb voltam és nehezebben ment... azzal védekezett, hogy azt hitte, de többször mondtam neki, hogy fáj és hagyjuk abba). Megbocsátottam neki, mert mikor utána elbőgtem magam, és megbeszéltük, őszinte megbánást láttam rajta, és aztán nem fordult elő ilyen. Pár évre rá szakítottunk, más okok miatt.
2019. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!