Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavarnak ezek a dolgok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon frissek vagyunk, 2 hete vagyunk egyutt. Nagyon kedvelem, es nagyon jol elvagyunk, viszont van egy par dolog, ami miatt elszomorodok/idegesit. Irok par dolgot, ami nagyon zavar: En egyfolytaba simizem a kezet, tenyeret, hatat is stb. es imadja de viszonzas nincs. Mikor mondjuk ulunk valahol es fogjuk egymas kezet o folyton elvarja, hogy simiztem a tenyeret, nyilvan, mert jo erzes, es ha nem csinalom, akkor sem o kezdi el nekem, hanem probalja ugy mozgatni a kezet, hogy neki legyen jo erzes. Aztan megyunk az utcan egymas mellett, es jon egy tocsa az en felemen,ugy, hogy ha tovabb haladnank egyenesen egymas mellett, en bele mennek a tocsaba. Ha o odebb menne egy fel metert akkor siman tudnank egymas mellett haladni tovabb is, plusz en kimerulnem a tocsat. O rohadtul nem latja ezt at.... megy tovabb, en meg nyilvan nem akarok belelepni a tocsaba, tehat lelassulok es utana megyek. Tudom, ezek most olyan aprosagoknak tunnek, de hihetetlenul zavarnak, mivel olyan "nemtorodomnek" meg figyelmetlennek allitjak ot be a szemembe. Mintha nem erdekelnem. Meg meg van sok ilyen peldam... pl. vettunk kozos kasszan 4 fankot, o megevett kettot amig en elkezdtem egyet, aztan megette a 4-et is. Annyit nem kerdezett meg, hogy szeretnem-e a 4-et, vagy negeheti-e. Gondolom latjatok, hogy nem a fankon vagy a penzen van a hangsuly. Nem az erdekel, csak annyira zavar az ilyen, hogy meg se kerdezi, hogy amugy kerem-e. Ez is olyan erzest toltott be bennem, hogy nem torodik, nem erdekli mas csak maga.

Meg fekszunk az agyban, en fogdosom ott, van egy kis kezi munka, o hozzam se er. Annyit csinal, hogy neha megerint ott egy par masodpercre kb. es ennyi. De o elvarja, hogy en mindent csinaljak. Es meg nem vagyunk olyan regota egyutt, hogy ezeket igy megmondjam neki, de nagyon zavarnak ezek a dolgok, foleg azert mert amugy meg nagyon kedvelem a sracot es elszomoritanak ezek a dolgok. Szerintetek tulreagalom vagy tok jogos? Es mit tehetnek ilyen helyzetben?

21/L


2019. jan. 30. 07:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
A tocsanal vegem volt.
2019. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz hosszan tartó kapcsolat. De amúgy 2 hét alatt nem lesz szerelmes a pasi. De kitudja, lehet később is ilyen lenne.
2019. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Pedig meg kellene mondanod,mert magától nem javul.
2019. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott most! Olyannal légy aki figyel rád, figyelmes! Valószínűleg ilyen tahó. Később se lesz jobb, ha vele maradsz.
2019. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy ő alapból önzőbb típus. Szerintem nyugodtan megmondhatnád neki, hogy te is vágysz a kényesztetésre vagy te is szereted, ha simogatnak. Vannak olyan pasik akiknek mindent a szájukba kell rágni, mert maguktól nem jönnek rá.
2019. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
És minek is vagy egy olyannal, akit nem érdekelsz? Nincs jobb?
2019. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

És ha nem mondod el neki ezeket, mit vársz?

Az a kérdés, mit tehetnél.

KOMmUNIKÁLJ

2019. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

2 hét alatt több problémád van, mint másnak 20 év alatt.

Miért nem hagyod ott?

2019. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak rosszabb lesz, még akkor is, ha százszor elmondod, megbeszéled vele. Nála ez a természetes és igen, pici dolgok, de igen csak zavaróak. Egyértelmű, hogy van ő, ő, ő, ő és majd utána talán te jössz. Ezen, a beszélgetés, megbeszélés, max 1-2 napig segit.
2019. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%

Van, aki magától nem lát dolgokat, a te dolgod, hogy jelezd felé, ha valami zavar. Egy érett párkapcsolat így működik. Nem duzzogni kell, hanem normálisan megmondani, hogy mit szeretnél.

Van ilyen típusú srác, az én kedvesem is ilyen. Tényleg nem vesz észre dolgokat, egyke, aki egyedül élt eddig, hozzászokott, hogy magával törődik. De ha fontos neki a másik, akkor képes megérteni, ha valami zavar, és én pont ezt szeretem benne a legjobban. Hogy amikor megérti, hogy valami nekem fontos, meg megérti az okát is, akkor változtat. És nem csak két-három napra, hanem véglegesen. Persze ehhez az kell, hogy ne hisztizve adjam elő a problémát, hanem normálisan, hogy meg tudja érteni.

2019. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!