Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, hogy szülés után kizárólag azon múlik a jó házasság, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés

Ezerszer látom leírva, hogy én bezzeg visszafogytam, sose néztem ki ilyen jól. Ha nem adsz magadra, ne is csodáld, hogy elhagy. Vagy forditva: nem értem, mi a baj, pedig adok magamra, igényes és ápolt vagyok. Nem értem, ő mit tud, hisz nem is néz ki jól.

Persze, hogy fontos, hogy néz ki az ember szülés után, ezt nem is vitatom.

De miért hiszik, hogy kizárólag ezen múlik minden? Szerintük ennyi elég a következő 50 évben?



#Csak a külső
2018. nov. 21. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt hiszi, hogy ezen múlik, hanem ha probléma van szülés után, akkor az az elsö, amire a válaszolók tippelnek, hogy elhanyagolja magát, elhízott, slampos egész nap és ezt akarja megelözni, inkább olyan ötleteket akar, amik fennállhatnak náluk.
2018. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos tény, hogy ez sokat számít. Könyebb a súllyal takarózni, minthogy a gyerek vette át a főszerepet és apuka/férj a háttérbe szorul és ezért elhanyagoltnak érzi magát és máshoz megy figyelemért. Vagy a férj csak unszolásra egyezett bele a gyerek vallásra és egy ponton inkább lelep mert tehernek érzi. Normális kapcsolatban ahol egyeznek a vélemények és fent tudjak tartani az egyensúlyt akkor kevesebb eséllyel van válás, de éhez is mint mindenhez 2 ember kell.
2018. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit összekevered a dolgokat



A szülés után jelentkeznek a gondol, akkpr jobbal hiszi azt, hogy a megváltozott külseje/ mennyire ad magára az a gond.

Szinte minden nőnek kisebb-nagyobb önértékelési gondja lesz miután megszül.


Senki sem vitatja, hogy a jó házasság alapja nem az, hogy ki hogy néz ki.

2018. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Neked nincs jobb dolgod , mint az a foglalkozni hogy ki , mikor, mit és miért hisz?
2018. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kiló számít, ha szeretet van! Az, hogy nem vagyunk büdösek és csinos ruhát veszünk fel, az alap. de ha valakinek nem megy olyan egyszerűen pl. a visszafogyás, akkor egyértelmű, hogy elhagyja a párja? Nem! Akkor úgyis megtenné. Sok dolog van ilyenkor, ami megváltozik egy pár életében. az együttlétek tartalma, a minősége, a gyakorisága. Van olyan férfi, aki a saját gyerekére féltékeny, mert több szeretet kap, mint ő. az ember összetett, bonyolult. Mindent meg kell tenni egy kapcsolatért és mindkét félnek, ha ez megdőlni látszik, akkor jelezni kell, nem kell megvárni, míg kiábrándul az egyik fél a másikból. Mindig és minden téren az őszinteség a legfontosabb szerintem. aztán persze nem szabad elhanyagolni a gyermek születése után a párunkat. A férfi is lehet figyelmes, segítőkész, mert ha pl. nincs segítség a gyereknevelésben, akkor hogy szakítson valaki időt magára egy hasfájós babával, akit persze nem siartunk csak azért, hogy tornázzunk és ő addig legyen csendben,stb. hát nehéz dolguk van a kisgyermekes, főleg a több gyermekes anyáknak, de az odaadó gondoskodás a férfinek is megjár. Ha valaki elhagyja a gyermeke anyját mert van rajta 10 kiló pussz, hát az ember? Inkább nem minősíteném. szerintem ilyen esetekben 90%-ban más a baj. szerintetek?
2018. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

1. Válaszban is leírják, hogy gond esetén mindenki elsőként azon pörög, hogy nem néz már ki elég jól.

Érdekes.

2018. nov. 21. 11:49
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Mert tényleg vannak olyan nők, akik utána nem ápoltak. Nem kell ugyanolyannak lenni. De nem mindegy, hogy valakin 20 kg felesleg lesz utána vagy 5. És a külső csak egy része annak, ha valaki mindent elhanyagol. A férjét, a baráti kapcsolatokat, saját magát, mindent. Szinte egy másik ember lesz. És ez nem biztos, hogy mindenkinek ugyanúgy tetszik.
2018. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mintafeleséget hagynak el rosszabb külsejű nőkért.
2018. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

#7-esnél a bölcsek köve, többet nem kell hozzátenni. Sokan úgy zabálnak terhesség alatt és után is sokáig, mintha minimum Mike "Iron" Tyson növekedne odabent.


Azt meg még egy nőtől sem hallottam, kérdező, hogy szerinte csak ezen múlik a házassága, pedig ismerek jó pár házas nőt. (a többségük visszafogyott, mert tudják, hogy a fizikai vonzalom ugyanúgy része a házasságnak, mint a gyereknevelés) Szóval nem tudom, ezt honnan szedted, de egészen biztosan nem jellemző a többségi társadalomra szóval nem kéne ennyire háborogni rajta.

2018. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

mert ez a legszembetűnőbb külső változás egy szülés után, ami nem feltétlenül előnyös.


de valóban nem csak ez tart össze egy házasságot.

2018. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!