Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet olyan férfit találni, aki mellett jó és lehet élni?

Figyelt kérdés
Tehát akivel megvannak az alapvető feltételek és kicsit ért az élet dolgaihoz. Sokan vannak, akik évek után próbálkoznak újra a nőknél, de ők általában amúgy is fura szerzetek. A másik véglet, aki bár volt kapcsolatban, de az élethez nem ért.
2019. jan. 31. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit lehet erre mondani. Keresgelni kell, kitartoan. Es akkor jonni fog... nekem igy volt, mindig.
2019. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a templomi kórusban “találtam meg” a férjem. Hogy más hol keresgél, azt nem tudom. 😊
2019. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ott akadtam el, hogy egyik fogalmat sem értem, amit kérdeztél.:)
2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!