Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy írjak rá a páromra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a páromra, ha haragszik ram?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nem beszéltünk az ő hibájából, de mégis ő haragszik rám,kb.a szakítás szélén állunk. Írni akarok neki, mert már hiányzik, bár mindebki azt mondta nem nekem kellene. Mit írjak neki, pl.hogy szia mi a helyzet?
2019. jan. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több info kéne, miért haragszik rád, mióta vagytok együtt?
2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehettek rég együtt ha ennyire tartasz tőle, hogy ráírj. Végül is tök felnőttes, hogy egy hete duzzogtok és egyikőtök sem ír a másikra, hogy megbeszéljétek... "Szia. Mikor beszélhetnénk meg ezt az egészet?". Mi a bonyolult ezen?
2019. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ő már szakitott...
2019. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:
74%

Szerintem ez mar nem az a helyzet, amit meg lehet/kell menteni. Ha 1 heten keresztul dsuzzogtok a sajat kis odutokban, a megbocsatas szandekanak a legkisebb jele nelkul, akkor az mar vege. Te legalabb eljutottal oda, hogy 1 het utan mar gondolkodsz rajta. De itt nem is reszedrol volt problema, o haragszik, es lathatoan nem is kivancsi mar rad. A szakitas szelen vagytok, de mar a tulso oldalon.


42F

2019. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Amíg leragadsz az "én hibám-te hibád" szinten, addig inkább ne legyen párkapcsolatod. Teljesen mindegy, kinek a hibája. Az a fontos, mi a következő lépés. Ne írj neki, hanem MENJ EL HOZZÁ SZEMÉLYESEN, és mondd el neki, hogy Te szereted és szeretnéd folytatni a kapcsolatot. Aztán meglátod, mi sül ki belőle.
2019. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ha beszélni akarok valakivel, akkor nem "ràírok" mint a tinik, hanem fogom a telefont, és megkérdezem, tudnànk-e talàlkozni, mert szeretnék beszélni vele.

Ezzel lehet te is többre mennél.

Azért nem àrt (még nem késő) ha megismered és megtanulod a személyes kommunikàciót.

Sok sikert!

2019. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Min megy a veszekedés?

Rossz fát tettél a tűzre?

Mióta vagytok eggyütt?

2019. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!