Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlgondolom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlgondolom? Vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Egyik nap párom kolleganője felajánlotta a páromnak, hogy aludjon legközelebb nála éjszaka, ha esti műszakből megy majd vissza reggelre a munkahelyére, mert hogy közel van a lakása a munkahelyéhez. Hozzátette, hogy gáz nem lesz, mert az ő párja éjszakás, szóval csak ketten lennének. Szintén hozzáfűzte viccesen, hogy megvan neki a havija, szóval nekem nem lenne okom a féltékenykedésre... a párom természetesen nem élt az ajánlattal, nem fog nála aludni. Viszont így is nagyon berágtam, mert tegnap felmerült a téma, hogy arra a bizonyos kolleganőre eléggé haragszok. A párom félve megkérdezte, hogy ugye ha találkozok vele nem fogok vele úgy beszélni, mintha meg akarnám ölni? Mondom dehogynem. Erre elkezdte bevédeni a lányt, hogy csak kedves akart lenni, ő ilyen, nagyon közvetlen, és nem szeretné, ha tönkremenne a barátsága azzal a kölleganővel, mert szereti hogy a lány állandóan csacsog, be nem áll a szája, kedveli a személyisége miatt. Kéne tartanom valamitől? Vagy túl szigorú vagyok?

2019. febr. 1. 11:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Normálisan beszéltem vele, de ahogy tegnap bevédte, maradt bennem egy kis tüske. A párom el fog menni erről a munkahelyről. Ezért sem értem mit számít az, hogy a kolleganő hogy fog vele beszélni.
2019. febr. 1. 12:42
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk attól még szexelni lehet éppen, ha valaki menstruál. Tehát ez kifogásnak nem tökéletes.
2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy a párod el fog menni arról a munkahelyről, de most komolyan úgy kell viselkedni mint a 14 éves csitrik, balhéznak meg tépkedik egymást?

Legyél inkább tök nyugodt és dagassza az önérzetedet, hogy melletted áll a pasi, bepróbálkozott, bebukott, le is bukott..

Az kellene inkább, hogy egymásnak estek, Te el leszel mondva minden hisztis hárpiának, a pasid feje ég (az enyém kegyetlenül égne, azt megmondom), a csajnak meg az összes kollégája erről beszéljen. Arról nem beszélve, hogy hiába megy el a párod, téma lesz ez még évekig, ahogy én is tudok ilyen sztorikat a munkahelyemről, pedig még az eszemet sem tudtam, mikor megtörténtek, nemhogy ott dolgoztam volna.

Fordított esetben én is elmondanám a csajról neked, hogy csak kedves akart lenni és ő ilyen, elsősorban nem azért mert annyira bírom, hanem hogy nehogy nekem jelenetet rendezz, mert elsüllyedek szégyenemben. És egy ilyen után a mi kapcsolatunk sem lenne már ugyanolyan.

A párod nem élt az ajánlattal, Neked is elmesélte, lehet hogy azt hitte, jót röhögtök majd rajta, csak aztán kitört a vihar.

Akkor tarts valamitől, ha nem alszik otthon, ha estéről megy vissza reggelig, addig meg ne gyerekeskedj.

2019. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Őszintén szólva nem érzem magam gyerekesnek, semmilyen lépést nem tettem ami ellenük irányulna. Szóval se mondtam hogy megtepnem azt a bizonyos hölgyet, jelen pillanatban passzívan reagálok mindenre, próbálom kiszelloztetni a fejem :) nem tervezek azzal a kolleganovel barmilyen kapcsolatot létrehozni. Nem tudok elmenni amellett, hogy régebben a párom arra is kiakadt, hogy egy mellettem elhaladó sracra megjegyeztem, hogy tetszik az illata :D ellenkező esetben az ő részéről minimum egy sírás lenne a reakció.
2019. febr. 1. 13:27
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

14/

A párom félve megkérdezte, hogy ugye ha találkozok vele nem fogok vele úgy beszélni, mintha meg akarnám ölni? Mondom dehogynem.- ez van a leírásban, erre jöttek a válaszok, hogy tépd meg, meg hasonlók.

Erre írtam, hogy véletlenül se égesd le magatokat ilyennek, inkább húzd ki magad, ha véletlenül találkoztok, és érezze (a kisugárzásodból, nem a viselkedésedből), hogy ki van pozicióban és ki nincs.

2019. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ha valaha felmerült volna a párodban, hogy félrelépne a csajjal, akkor még véletlen sem beszélt volna róla.Forditsd meg a helyzetet.Ha neked hasonló formában felajánlott volna a kollegad egy ágyat,te se fogadod el.Ugyanugy elmondtad volna te is,erre párod xarra veri a kollegad és utána gondolom tök jó volna együtt dolgozni vele napi 8 órát, miközben a hátad mögött mindenkinek fujna, hogy egy idióta neandervölgyi hapsival élsz. Ha nem bízol a párodban annak ellenére hogy őszinte volt veled inkább szakitsatok,mert bizalom nélkül xar a kapcsolat.De ne egesd be csak azért,mert te többet gondolsz a dolgok mögé mint ami van.
2019. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha valami folytán beszélnem kéne a lánnyal, valóban nehéz lenne magamat türtőztetni, de semmiképp sem engednék meg magamnak egy bizonyos stílust. Kicsit nehezebben kezelem ezt a helyzetet, mint kéne, mert régebben egy másik fiú eljátszotta ezt a bizalomkártyát, és engedtem, hogy éjszakára befogadja aludni egy barátnőm (részeg volt, "véletlen" nem érte el az utolsó vonatot, nem lett volna hol aludnia). Szerencsére jó barátaim vannak, nem volt semmi, de a fiú egyértelműen utalgatott arra, hogy feküdjenek le. Ez az egész szituáció olyan nekem, mintha feltéptek volna egy régi sebet, és a párom tud erről a dologról. Ha még azért is mesélte el, hogy nevessünk rajta, nálam ez túlment egy határon. Nem lett volna probléma, ha nem kezdi el védeni a lányt. Szerintem ez egyértelműen nyomulás volt, volt már rá példa, hogy a párom azt mesélte, hogy ez a bizonyos kolleganő pucsítva dolgozik a munkahelyen, s ez mennyire zavarja őt. Egy ilyen helyzetben én nem hiszem, hogy egy ilyen csaj társaságát keresném.
2019. febr. 1. 14:28
 18/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, vannak ilyen nyomorult nők.

Az én munkahelyemen is van egy ilyen, az is kapcsolat ellenére viselkedik 1-2 férfivel így.. Holott nekik is van kapcsolatuk.


A barátod nem tűnik nekem gáznak. Te most azt sérelmezed, hogy megvédte a kolléganőt. Ezt is meg lehet érteni, elvégre nincsenek rosszban, kollégák, ezt már kifejtette az egyik válaszoló. Nekem is gáz lenen, ha az én párom jönne jelenetekkel vagy odaszúrós megjegyzésekkel legközelebb.. Ilyenben is volt részem, régen kb mindenkire féltékeny volt... Gáz.


Egyébként meg a párod mondta el, nem? Ezt így vettem ki. Tehát nincs mitől tartanod. Őszinte volt veled, és ebből az jön le, hogy megbízik benne olyan szinten, hogy ezt úgy vélte, elmondhatja neked. Valószínűleg pont azért, mert egyáltalán nem találta ezt jelentős dolognak, csak egy vicces és kedves megnyilvánulásnak a kolléganőtől.

Valóban az a kolléganő is ez a közvetlen fajta, szeret a középpontban lenni. Nekem is irritáló ilyenkor, de egyszerűen ilyen, őket így kell elfogadni. (A vicces az, hogy fordított helyzetben ők lennének a párjaikra a legféltékenyebbek, tök defektesek az ilyenek, de ez most mindegy)


A lényeg az, hogy semmi ne történt. A párod elmondott szituációt mint infó, és ennyi. Én úgy gondolom, ha valóban komoly fenyegetést jelentene a nő, akkor nem szólt volna róla egyáltalán. Másik része, hogy írod, hogy mennyire féltékeny, kisebb az önbizalma valószínűleg. Egy ilyen viccesebb szitu ami féltékenyésgre is adhat okot, legyezheti is azért kicsit az önbizalmát, és ezért is meséli a szitut, mert alapvetően abszurd, hogy kikezdjen vele, de neked elmondva jó dolognak tűnt.


Aki meg akar téged csalni vagy annyira más nőkön lóg, az nem ennyire h_lye, hogy ennyire direktben előtted csinálja, vagy hogy ezt elmondja neked... Aki ezt a tudtodra hozza, az csak azt akarja neked bizonyítani, hogy még talán ő is kellene. ÉS ebben nincs semmi, mert egyértelmű, hogy hol a helye.


Persze néha van olyan, aki annyira gátlástalan, manipulatív és kétszínű féreg, hogy simán beszél is a szeretőiről a párja előtt és adja a színjátékot. De te ismered a párod: vesd már össze a kettőt, melyikbe esik. Amit írsz, nekem az elsőnek tűnik, akinek inkább kevés az önbizalma, de tök ártalmatlan és nem a megcsalásra játszik.


Megértem, ha a kedves kolléganőn a szemed rajta van,de ne a párodat bántsd emiatt, ne add meg azt az örömet sem másnak, hogy egy ilyen piti dologgal mennyire sikerült bekavarnia nálatok. Inkább örülj neki, hogy a párod helytállt, másrészt tud veled őszinte lenni és megbízik ő is benned, hogy ezt elmondhatta.

2019. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig beérkezett válaszokat! Végül sikerült megbeszélnem mindent a párommal, normálisan. Valóban nagyon kevés az önbizalma sajnos. Hülyén jött ki a tegnapi beszélgetés, mert igazából magát szerette volna védeni, nem a kolleganőt, félt, hogy nekimegyek, de meg lett mondva hogy én nem szeretnék bántani senkit, egész egyszerűen csak mérges vagyok. Sajnos ez a csaj ilyen, állítólag a párkapcsolata is elég érdekes, és párom állítólag többször is szólt neki (ezt ma tudtam meg) de a csaj nem ért a szép szóból.
2019. febr. 1. 21:10
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolt tùl, főleg hogy el is mesélte neked. Én is ilyen vagyok, szeretek hülyéskedni, beszòlogatni de pàrom is tudja, hogy nem komoly soha nem volt féltékeny ràm.
2019. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!