Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire fukar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire fukar a párom? Ti egy ilyen helyzetben próbálnátok megváltoztatni, vagy reménytelen? Vagy az én elvárásaim magasak?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem arról van szó, hogy nincs pénze, egyszerűen csak spórol, általában valami elektronikai cikkre.

Én az a fajta vagyok, aki nem szeret otthon ülni, mindig mennék koncertekre, bulizni, fesztiválozni, nyaralni, vagy szimplán csak utazgatni. A párom viszont sajnálja a pénzt élményekre, és az összes ilyesmit ellehetetleníti ezzel, nem érti meg, hogy nekem miért lenne fontos elmenni ide vagy oda. Mással nem igazán tudok menni, nincsenek hasonló zenei ízlésű barátaim, ő viszont nagyjából ugyanazokat szereti, mint én. Szóval nem arról van szó, hogy ő nem érezné magát jól ezeken a programokon. Én az ő kedvéért részt vennék olyasmin is, ami teljesen hidegen hagy amúgy.

De már egy kávéra is húzza a száját (nem várom, hogy meghívjon ha kajálni/kávézni/fagyizni/moziba/inni/stb megyünk, de a sajátját fizesse), hogy otthon ugyanaz mennyivel olcsóbb. Arról, hogy esetleg szülinapomon vagy valamilyen különleges alkalom esetén étterembe visz, álmodni se merek, mert neki a McDonald's árkategória a max, amit hajlandó kifizetni.

Szülinapomra meg karácsonyra is viszonylag drága ajándékokat vett nekem, nem érti meg, hogy engem egy koncert vagy nyaralás vagy bármilyen közös élmény sokkal boldogabbá tesz, mint ezek a tárgyak.

Már annyira kikészít ezzel, hogy néha a szakításon gondolkozom, de nem lennék képes megtenni, mert szeretem. Így viszont állandóan vitatkozunk ezen, és nem hajlandó engedni egy picit sem, mindig csak ígérgeti, hogy megváltozik, de sosem teszi meg.

Szerintetek sokat várok el tőle, vagy tényleg alap dolgok?



2019. febr. 2. 18:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Jajjj,ez az elsö szerelemhez ragaszkodás...fogadok veled,hogy 10 év múlva már a nevére is alig fogsz emlékezni,csak mosolyogsz majd magadon,hogy minek voltál vele egyáltalán...ne foszd meg magad az élményektöl,mert ezek azok a dolgok,amikért érdemes élni és amikre érdemes emlékezni! Ha máshogy nem megy,akkor menj barátokkal,ö meg üljön otthon az elektronikai cuccaival. Használd az eszed,mert késöbb meg fogod bánni,ezt hidd el nekem.
2019. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, nekem is az első kapcsolatom volt, egy éve már, hogy szakítottunk, utána hetekig magam alatt voltam. Aztán most már csak röhögök az egészen, újból ismerkedem, talán szerelmes is vagyok... Tudom, lehetetlennek tűnik, hogy újból szeress valakit, de nem az!
2019. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

És nem csak ezzel van baj ilyen téren.

Ha én veszek valami drágábbat a saját pénzemből, ami szerinte hülyeség (ez legtöbbször valamilyen ruha, cipő, fehérnemű, vagy kiegészítő, de az új telefonomat is feleslegesnek tartja, mert vele ellentétben én "nem használom ki", meg hogy minek járok manikűröshöz meg festetem a hajam), ahányszor meglátja nálam/rajtam, elmondja, hogy ez mekkora pénzkidobás és semmi értelme, és így az én örömömet is elrontja valamilyen szinten.

Valószínűleg tényleg nem vele kéne lennem, de egyelőre nem tudnám rávenni magam, hogy csak úgy szakítsak vele.

2019. febr. 2. 20:30
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

Irigy kutya.

Hidd el, ezek az apró beszólások, tüskék előbb-utóbb összeállnak egy naggyá és betelik a pohár. Én is így voltam. Egy ideig tűrtem, mert nem tudtam nélküle elképzelni az életemet, aztán egyszer besokalltam és léptem.

2019. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Clay Morrow ***** válasza:
82%
Nem illetek össze, ez távolról kiált. Én is ilyen fukar személyiség vagyok, nem nagyon hinném hogy fog változni jó irányban a barátod.
2019. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
Mit szeretsz ebben a sóher faxban? Úgy őszintén!
2019. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#16 Nem a pénzhez való hozzáállás az egyetlen meghatározó jellemvonása valakinek, nyilván van egy csomó más tulajdonsága, ami miatt szeretem. Ezért nem akarom ott hagyni, de ha nem változik semmit, előbb-utóbb az lesz, bármennyire is fáj mindkettőnknek.
2019. febr. 3. 11:57
 18/26 A kérdező kommentje:

#15 Tetszik a neved :D

Egyébként neked van barátnőd? Ha igen, milyen programokat csináltok együtt, ő hogy áll ehhez?

2019. febr. 3. 11:58
 19/26 anonim ***** válasza:
15%

Soher kutya mert nem kolt rad penzt? Mert ertekeli amiert megdolgozik es nem kolti el hulyesegekre? Tudod mennyi egy haz, auto? Annyi draga dologra koltenek az emberek, ami nem kell nekik es ez osszeadodik. Sokkal kevesebbet tudsz felrerakni.

Nem azt mondom nem szabad szorakozast, hobbit megengedni magadnak, hanem meg kell tanulni banni a penzzel. A legtobb ferfinak se megy, a nok meg csak ugy szorjak. Nem feltetlen soher a csavo, csak a penz fontos, szoval fontos dolgokra kell kolteni.

Vszeg a koncert nem olyan fontos neki es te se vagy eleg fontos neki h koncertre szorja el a penzet, szoval ez a kapcsolat nem nez ki jol.

2019. febr. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, kérdező, ha neked jó vele a négy fal között úgy, hogy te mondjuk tényleg csak havi egyszer elmennél valahova, akkor bolondulj csak meg mellette!


Pedig kérdező, de: a pénzhez való hozzáállás sajnos fontos egy kapcsolatban. Ha te nem ehhez a garasoskodáshoz szoktál, bizony, nagy valószínűséggel nem lesz holtomiglan-holtodiglan a dolog, mert annyira fel fog őrölni ez a különbség. Ha csak nem vagy a végtelenségig meghunyászkodó, megalázkodó. Bár az ilyen típusú nőknek is tele szalad egyszer az ágyékuk, most mondom.

2019. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!