Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigy vagyok a páromra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok a páromra, hogy rakjam rendbe ezt a fejemben?

Figyelt kérdés
Introvertált személyiség vagyok, szívesen elengedem a párom a barátaival szórakozni, de néha én is úgy szeretnék kikapcsolódni és ilyenkor irigy vagyok rá, hogy ő elmegy és jól érzi magát. Mostanában rábeszélt, hogy én is találkozzak az ismerőseimmel, nehezen veszem rá magam, végül ha elmegyek, egész jól érzem magam, de úgy látom nem kapok elég figyelmet és törődést és egy idő után vagy unatkozni kezdek, vagy úgy érzem lehúzzák az összes energiám. Egy másfél óra beszélgetés az ismerősökkel nekem bőven elég, mert eljön a fentiek valamelyike. Annyira szeretnék én is olyan lenni, mint ő, aki minden közegben feltalálja magát, mindenhol tud érvényesülni. Csodálom őt ezért és kissé féltékeny is vagyok a szociális életére.
2019. febr. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nojj fel, mert ez gyerekes tulajdonsag. Ennyi.
2019. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt csak az a baj,hogyha ilyen érzéseid vannak,akkor valójában nem vagy mégsem olyan introvertált.Vágysz barátokra,társaságra.Max. nem a párod barátai azok.Miért is kapnád meg tőlük azt a kiemelt törődést,és figyelmet?Keress olyan embereket,társaságot,ahol jól érzed magad,akikkel hasonlónak érzed magad,és akkor nem leszel féltékeny,hisz neked is van társaságod.Ez az egész csak ebből fakad.
2019. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a párom barátaitól várom, hanem a sajátjaimmal szoktam ilyenkor találkozni. Érdekes mód a párom barátaival, ha nagy ritkán én is találkozom teljesen jól érzem magam. Bár ott biztos a párom jelenléte miatt is, meg nem érzem annyira energialeszívásnak a dolgot.
2019. febr. 2. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy bár jól kijössz a barátaiddal valamiért nem passzoltok teljesen, nekem is vannak ilyen ismerőseim, nagyon szeretem őket, de egy idő után elfogy a szó. Ez nem gyerekesség meg hasonló bullshit hanem vannak ilyen emberek, ennyi a titok :)
2019. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"..végül ha elmegyek, egész jól érzem magam, de úgy látom nem kapok elég figyelmet és törődést és.. "Ezeket Te írtad.Akkor csak van valami elvárás.(3)
2019. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen de a saját barátaimtól várom. Az övéitől nyilván semmit nem várok el.


Lehet rossz emberekkel veszem körül magam valóban. Épp ez a másik gondom hogy a családomon és a párokon kívül senkihez sem ragaszkodom. Nincs olyan ismerősöm, akivel ha holnaptól nem találkozhatnék akkor kétségesnék. Viszont a családomért és a páromért tűzbe mennék.

2019. febr. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!