Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt itt igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt itt igaza?

Figyelt kérdés

A szüleivel meg a fiú tesójával lakik a párom.

Pár napja lebetegedett, fekszik otthon megfázással.

Az anyja étterembe járogat ebédre kb minden nap a párom tesójával.

Megjegyeztem neki, hogy szerintem kicsit gáz, hogy az anyja egy húslevest nem csinál neki otthon, ami jót tenne a megfázásának...

Erre beszólt, hogy mit képzelek én, hogy bírálom, hogy mit csinál az ő anyukája..


2019. febr. 3. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A husleves tok folosleges. En max neocitrant vagyok hajlando nathanal inni, habar arra is mondjak, hogy felesleges. Illetve neha megcsinalok egy vifont. Vitamin nem sok van benne de ugyanugy meleg es folyadek, es jol esik. A huslevesnek utalom az izet. Igazabol egy nathabol tok nyolc mit csinalsz, ugyis kijossz par nap alatt. En kiabrandulnek, ha a parom ilyen regi nepgyogyaszati modszerekben hinne.
2019. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Látom nem értetted meg hogy nem a leves a lényeg, hanem a gesztus
2019. febr. 3. 15:01
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Te se nagyon érted.Mi közöd van hozzá,hogy az anyja elment ebédelni a másik gyerekével?Semmi nagyon,főleg nem úgy,ahogy ezt kifejezted.Megnéxném mit szólná egy ilyen beszóláshoz fordított esetben.Az is egy gesztus,hogy Te elmész,és őrzöd a barátod.(3)
2019. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És mégis mire volt jó ezzel cseszegetned? Nem elég szar neki, hogy az anyja tojik a fejére, még neked is muszáj erről panaszkodnod neki? Még jó, hogy leoltott, igaza volt.
2019. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Latom te meg nem erted a betegsegeket, gesztusoktol nem gyogyul meg senki :D Siman elmehetnek ebedelni a csaladtagok, minek uljenek otthon egy nathas felnott mellett?? :D
2019. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!