Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos kérés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos kérés lenne a részemről?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátommal 3 éve lakunk együtt albérletben, mindent felesben fizetünk, de én ezt nem tartom igazságosnak annak fejében, hogy ên havonta nettó 120e körül kapok kézhez, ő viszont nettó 350e körül keres. Mivel mindent felezünk, nekem ebből elmegy 80-90e forintom, plusz vannak minden hónapban apróbb kiadásaim (tisztálkodószerek stb...), így szinte semmit nem tudok félretenni, ő pedig simán félretesz havi 250-et. Ráadásul minden évben elvárja a nyaralást, ami persze jó, de az összekuporgatott pénzemet mind elviszi, míg ő egy havi béréből kifizeti azt, mert mindegyikünk a saját részét fizeti.

Felhoztam neki, hogy arányosítani kellene a kiadásokat a fizetésünkhöz. Szerintetek jogos lenne a kérésem?

Persze szerinte nem, de így annyi tartalékom sem marad, hogy a saját lábamra tudjak állni, ha esetleg bármikor vége lenne a kapcsolatunknak és emiatt nem érzem magam érzelmileg biztonságban.

27/n


2019. febr. 3. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
29%
Nem jogos. Ha nem tetszik ez a rendszer, másik párt kell keresni.
2019. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
58%
De jogos. Egy fillérbaxó a partnered. Neki kéne felajánlani, hogy a rezsi, albi 75% ő állja. Ekkora fhaszt...
2019. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
44%
Nem jogos.Vizet te is használsz,télen te is melegedsz,te is abban a lakásban élsz stb.Ha egyedül kéne laknod hogyan oldanád meg ennyi fizetésből?Már én azon is csodálkozom,hogy ennyiből futja nyaralásra.350 ből hogy rak félre 250 ezret?Ez az egész leírás fura.
2019. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
44%
Jogos. Egy normális, komoly kapcsolatban a fizetés arányában fizetik a dolgokat. Majd ha gyereketek lesz, akkor te és a gyerek a GYES-ből fogtok élni? Vagy ha lakást, házat vesztek, akkor te csak a harmadát használhatod, mert annyit adtál bele?
2019. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
35%

Hal Istennek en az ilyen pasikat elkerülöm...

N26

2019. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy gondolom, hogy egy 3 éves kapcsolatban ez nevetséges. Képtelen lennék úgy dőzsölni, hogy azt látom a párom hónapról hónapra nélkülöz.

Tudom hogy nem látsz a nagy szerelemtől, de elmondom neked mi a helyzet. Ha holnap fogod a cuccod és lelépsz, szinte biztos nem sírna utánad. Nagyon jó neki, hogy ott vagy, kevesebb a költsége, mintha egyedül lenne, ott az ingyen pun_ci és gondolom főzöl, mosol rá. Arany élete van.

Hagyd ott ezt a csávót.

2019. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%

Halott kapcsolat

Ha bizna benned es bizna abban h te vagy a jovoje

nem kuporgatna es hagyna h az egesz havi fizud elmenjen a megelhetesre nyaralasra

Mi 2 eve voltunk egyutt munkanelkuli lettem

4honapig fizetett mindent semmim sem volt

bar a lakbert is o fizette hiszen duplajat kereste mint en

nyaralni o akart menni o fizette

teljesen mellem allt.tamogatott a legrosszabb idoben

sosem volt kolcsonpenz...

Ami az ove az enyem is,ami az enyem az ove is...

Mar 8eve egyutt vagyunk

tavaly osszehazasodtunk.

Szerencsere o is sporolos en is

a kiadasok javareszt ot terheli meg most is

de neki ez teljesen termeszetes hiszen o a ferfi

elakartam menni mar menni masodik allast keresni

sosem engedte meg.

2019. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
33%
Jogos. Én a helyedben februártól egy fillért sem tennék bele. Nem lakótársak vagytok hanem egy pár. Tegyen érte!
2019. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
42%
Ezeket a csavokat honna kukazzak egyes nok? Nokent keptelen vagyok felfogni meg azt is, hogy minek folytattad vele a kapcsolatot, amikor lattad hogy mi van. Az hogy 3 eve minek nyomoritod magad ebben a szituacioban, abba bele se merek gondolni. Arany farka lehet a csavonak. Mast nem tudok elkepzelni.
2019. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
55%
Vajon ha 27/F állna a kérdés alján, akkor is ilyen válaszok születnének? Költői a kérdés.
2019. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!