Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál külön pénzt ez esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál külön pénzt ez esetben a párodnak?

Figyelt kérdés

Ha közös megegyezéssel úgy döntötök, hogy megszerzi a diplomát nappalin (nincs lehetőség levelezőre), ezért nem fog dolgozni egy darabig, de ellátja a teljes háztartást, neked csak leülni kell az asztalhoz. (Ha tegyük fel, ő dolgozna szívesen, de te nem szeretnéd).

Jól keresel, nem okoz gondot eltartani még egy személyt, úgy is bőven teszel félre.

Tehát kifizeted a lakhatással kapcsolatos dolgokat, a bérletét és az élelmiszert.

Emellett adnál neki még havi fix költőpénzt, amit magára fordíthat, fodrász, kozmetikai cikkek, néhanapján ruha, vagy spórolja ki ezt a kaja ráeső részéből, így is túl sokat teszel érte, majd eszik kevesebbet.


Miért?


A menjen dolgozni nem opció, mert pont te nem akarod.


2019. febr. 3. 21:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy adnék. Miért tenném? Felnőtt emberekről van szó... Egy csomó egyetemista diákmelózik, egy csomót a szülők támogatnak, egy csomónak van félretett pénze. Oké, ha beüt valami betegség vagy baleset, támogatnám anyagilag is a társam, de így, hogy "csak" egyetemre járna, nem. Főleg, hogy fordított esetben engem sem tartana el senki ÉS el sem várnám, mert kényelmetlenül érezném magam.

Az otthoni dolgok megcsinálása azért nem akkora durranás. Éltem albérletben egyedül. A kaját összedobni meglepően könnyű, hetente 1-2 óra alatt simán megoldható a takarítás.


64%-os: Kérlek, valamikor, ha ráérsz, szánj rá egy napot, hogy leszólítasz valahol véletlenszerűen 10 pasit és beszélgetsz velük. Nem, nem a saját beszűkült elméleteid húzod rájuk, hanem veszed a fáradtságot és meghallgatod őket, neadjisten' még el is gondolkozol azon, amit mondanak. Hidd el, sokat segítene rajtunk és rajtad is. Köszi, puszi!

2019. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak a nő dolga a házimunka ezért irtam . Sok férfi azért akarja eltartani a nőt mert akkor elvarhatja kötelezően a pénzért cserébe hogy a nő szolga , cseled legyen hogy éjjel nappal csak ő főzzön mósson , takarítson

Na ezért sem szabad megengedni hogy egy férfi eltartson egy nőt

Ferfiak nem értem miért a pénzben merik a hatalmukat , egojukat

Férfi nem értem miért hiszi azt hogy szállodában lakik ahol a nő a cseled akinek fizeti és aki kiszolgálja kitörli a kis segget. Nekem olyan férfi nem kellene aki eltart de cserébe legyek csicska , kussoljak ne dolgozzam és szolgaljam a férfit egy életen at

Ha már ketten lakunk egy lakásban ketten használunk mindnet alap hogy a férfi is kiveszi a részét ezekből és nem sunyi módon az eltartasba rakja a nőt csak azért hogy ki legyen szolgálva . Mintha az anyja lenne kb csak a szolgája szexel is vele. Ilyen férfira nem tudnék felnezni

Puszika

2019. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
24%
Rendben utolsó. Legyen így ahogy te akarod mindent csinaljatok akkor felesbe. De akkor MINDENT!!! Hopp elromlott az auton a reszecske szuro a kozos autonkon ami mondjuk 250-300 000 ft. 150 ide johet is a kezembe. Attol meg hogy fozol mosol azt nem csak a ferjedert teszed te szerencsetlen hanem magadnak is. Ha mosol nem mindegy mennyi ruhat raksz be a gepbe? Ha fozol konnyebb 2-4 szemelyre fozni mint 1-re. Takaritasba szalljon be sot akkor azt vegye at o es akkor rendben van. De megjegyzem nem neked kell mosni te gyoker hanem a gep mos el raadasul meg is szaritja kb kiteregetni kell esetleg utana vasalni de nagy cucc. Istenem. Engem nem erdekel ha feminista vagy meg kartierista de akkor te is fizessel mint a katonatiszt.
2019. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én a barátnőd helyében nem is költöztem volna össze Veled amíg nem végez a sulival.

Ha már megtette, akkor hagyd,hogy dolgozzon, ne láncold magadhoz azzal,hogy szinte zsarolod és sakkban tartod a pénzeddel.


Dolgozol Te is, Ő is a tanulás mellett, és részt vesztek a házimunkában mindketten.


Számomra ez lenne a logikus.

2019. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#13 itt az elvekről van szo . Ismétlem a férfi nem szállodában lakik ,hogy csak én mossak fozzek takaritsak rá mint egy cseled. Miért hiszik azt a ferfiak ,hogy nekik ez alanyi jogon jár? Nem csak az én érdekem ,hogy ezek meglegyenek hanem a férfi és neki és tennie kellene ezekért. Utalok úgy gondoskodni a másikról hogy nekem kell főzni mosni rá míg ő nem csinal semmit csak azért mert ő a férfi. Hol van az előírva hogy a nőnek kötelessége csak főzícskezni meg mosni. Nem azért elek hogy egy férfit szolgaljak mert ő lusta csinálni bármit is és inakbb fizet hogy ki legyen szolgálva . Ezzel nem ijeszettel meg én minden anyagi dolgot szeretek fele fele arányban elosztani. Úgy érzem magam egyenlonek a másikkal. Ezért is várom el hogy a férfi is vegye ki a részét mindenből ugyan úgy ahogy én. Ne várja el hogy majd csak én fogok ra főzni mosni takarítani pálne úgy hogy meg magamra is utalok főzni nem hogy másra

Nekem nem kell a hülye slejet pénze . Az autót pedig feleslegesnek tartom pláne Budapsten az nem érdekel. Eddig akivel voltam mindnet elosztottunk igazságosan. Programokat , lakást , mindnet felesben fizettünk

Utalok egy férfitól függni és nem is akarok nem adok ekkora hatalmat a férfi kezebe .

2019. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a sok elfuserált hü lye pics át... Nem értem a problémázást. Jajj de lealacsonyító, meg hatalmat adok a kezébe, satöbbi. NEM KÖTELEZŐ, LEHET MENNI DOLGOZNI ÉS PÉNZT KERESNI! Nem jár alanyi jogon kitartottság azért, mert pnci van a lábatok között. Idióták.
2019. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem is akarom hogy engem bárki eltartson mert az megalzo mint irtam akkor nagyobb hatalmat adnek a férfi kezébe mintha a gyereke lennék ki lennék szolgáltatva neki. Nekem másban kellene kompenzálni amit nem akarok

Mindketten dolgozunk igenis elvárható hogy ô is tegye oda magát a házimunkában ne várja hogy majd én mert nő vágyik körül ugralom , ki törlöm a kis segget mint anyu .

2019. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

16-os, ha el.olvastad a kérdést abból lejön,hogy a kérdező nem akarja,hogy menjen dolgozni a párja.


Bár nagyon bírom ezeket a külső személyként íródó leveleket. Nem mintha nem derülne ki belőle,hogy nem az átlagesetek érdeklik a kérdezőt, hanem mindez azzal történik, aki kérdez.

2019. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Persze hogy a férfi nem akarja hogy a párja dolgozzon, úgy konnyebb uralkodni a nőn ki van neki szolgáltatva a nő és ez teszik a férfi egonak

Akkor a férfi szabhat meg mindnet a nőnek semmibe sincs bele szolasa mivel nem ad bele semmilyen pénzt semmibe

2019. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%
Mondom, semmit nem kell megszabni a nőnek. Tessék dolgozni és nem fikázni a férfiakat, hogy mit várnak el cserébe azért, ha el kell tartani valakit. Ingyen ebéd nincs. Dolgozol, pénzt keresel = nem adsz hatalmat. És egyébként is így normális. Pont
2019. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!