Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál külön pénzt ez esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál külön pénzt ez esetben a párodnak?

Figyelt kérdés

Ha közös megegyezéssel úgy döntötök, hogy megszerzi a diplomát nappalin (nincs lehetőség levelezőre), ezért nem fog dolgozni egy darabig, de ellátja a teljes háztartást, neked csak leülni kell az asztalhoz. (Ha tegyük fel, ő dolgozna szívesen, de te nem szeretnéd).

Jól keresel, nem okoz gondot eltartani még egy személyt, úgy is bőven teszel félre.

Tehát kifizeted a lakhatással kapcsolatos dolgokat, a bérletét és az élelmiszert.

Emellett adnál neki még havi fix költőpénzt, amit magára fordíthat, fodrász, kozmetikai cikkek, néhanapján ruha, vagy spórolja ki ezt a kaja ráeső részéből, így is túl sokat teszel érte, majd eszik kevesebbet.


Miért?


A menjen dolgozni nem opció, mert pont te nem akarod.


2019. febr. 3. 21:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

#12: "Sok férfi azért akarja eltartani a nőt mert akkor elvarhatja kötelezően a pénzért cserébe hogy a nő szolga , cseled legyen hogy éjjel nappal csak ő főzzön mósson , takarítson"

Sok nő meg szolga akar lenni és a pénzért bármit bevállal. Ne állítsd már be ennyire egyoldalúan az egészet, mert csalódtál a férfiakban.


"Ferfiak nem értem miért a pénzben merik a hatalmukat , egojukat"

Nem mind a pénzben méri. Amúgy kérdezd meg azokat a nőket pl. ezen az oldalon, akiknél kikötés társkeresés során, hogy a férfi nem kereshet náluk kevesebbet.


"Nekem olyan férfi nem kellene aki eltart de cserébe legyek csicska , kussoljak ne dolgozzam és szolgaljam a férfit egy életen at"

Nyugodj meg, nem fog nálad ilyen férfi próbálkozni.


Puszika, remélem a tanácsom azért megfontolod. (Á, túl naiv vagyok. Reagálni sem voltál rá képes.)

2019. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Jó majd akkor idegen ferfikat zaklatok az utcan és csinalok egy kérdőívet

Nem értem mier baj ha nem akarok egy férfi csicskaja lenni

Nekem nem ér ennyit a pénz hogy feladjam magam , a szabadságom , érte

Engem nem tesz boldoggá az ha gondoskodnom kell másról

2019. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Puszika ha már pusziszkodunk
2019. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

#22: Nem az a baj, hogy nem akarsz férfi csicskája lenni. Az a baj, hogy naponta feljössz, általánosítasz az összes férfira, elszidod őket. Mindezt úgy, mint egy 10 éves, aki először szabadult fel a netre és láthatóan elég frusztrált.

Hidd el: Mindenki levágta már, hogy egy normális férfinak sem kellesz. Oké, megértettük. Tényleg azért írtam, hogy beszélj új férfiakkal, mert talán leesik, hogy nem mindenki olyan, mint amilyennek te kitaláltad.

Ha az zavar, hogy idegen férfiakat zaklatsz az utcán, próbáld ki a rapid randit. Ott senkit sem fog zavarni, hogy beszélsz velük.

Puszika és sok sikert! :D

2019. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok frusztrált csak nem értem miért szeretik a ferfiak a nőt szolga szerepbe rakni. Miért mindig a nőnek kellene lenni a kiszolgáló személyzetnek

Miért nem lehet ezeket felosztani

2019. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Induljunk ki abból, hogy tényleg belemegyek egy ilyenbe, mert én felnőtt, együttélős párkapcsolatban, ha nem effektíve egyetemista korú még a párom, akkor elvárnám, hogy csak úgy menjen vissza egyetemre, hogy mellette dolgozik is, én szeretnék senkit nem kitartani (egyetlen kivétel ha gyerekünk lesz és otthon lesz vele).


Megnézném, mik a lakhatás/kaja/bérlet hármason felüli szokásos havi kiadásai, és azokat havi szinten állnám, ha nem találnám túlzásnak (pl. ne a legdrágább luxusfodrászatba járjon és ne járjon 5 különböző fitneszterembe különböző mozgásformákra, hacsak nem AYCM kártyával csinálja). Ha ezenfelül szeretne vmit, akkor megbeszéljük.

2019. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#25 szakadj már le erről, elképesztő. Mikor dugtak meg utoljára? Senki nem akarja ezt; a te téveszméd. Akit meg el kell tartani, az vállalja, hogy szolgaszerepet játszik cserébe. Ezerszer leírtad, hogy te nem vagy ilyen. Akkor mit hőbörögsz itt és bizonygatod, hogy minden férfi mocsok? Akciós a kígyóuborka az ALDI-ban, siess, el ne fogyjon.
2019. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27 hagyjal már a dugassal francot érdekli a szex ami nem nagy szám

Uborka meg végképp nem kell mert nen érdekel a behatolás

2019. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak a frusztráltsádod miatt írtam. De ha aszexuális vagy, akkor írj rám.
2019. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!