Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért folyton ilyen negatív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton ilyen negatív?

Figyelt kérdés
Barátom állandóan tele van negatív gondolatokkal és teljesen határozatlan. Reggel felkelünk, próbálom kicsit összeszedni magam, mosolygósan ébredek, erre ő már kezdi, mert hogy nem aludt jól, mert ő egész héten délutános így elmegy az egész napja, mert már kezdődik a német tanfolyam stb. Egyszóval ezt kell hallgatni korán reggel. Kérdezek tőle valamit, szombaton is, elmegyünk moziba? Erre ő: elmehetünk. De közben elkezd más programot is ajánlgatni, most akkor miért nem azt mondja, hogy a mozi nem felel meg neki? De mindenben ilyen, kérdezem, főzzek kávét, vagy megiszunk egyet valahol? És már jön a válasz - nem tudom. Dönts te. Ezek apróságoknak tűnnek, de minden nap ez megy és kezd idegesítő lenni. Tudnánk ezen változtatni, vagy tudnám én befolyásolni kicsit a változás irányába?

2019. febr. 4. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.Mire jó ez? Unom a minden mindegy ,vagy semmi nem tetszik hozzáállásod.Mert hogy csak ezek váltják egymást.Képes vagy egyáltalán valamit élvezni?Boldog vagy egyáltalán attól,hogy fekszik valaki meletted,mikor reggel felkesz?Hogy hallgatom az állandó nyavajgásod a szörnyű helyzetedről,munkádról?Mert ha így folytatod,akkor egy plusz okod biztosan lesz kak*ba nyalt savanyù archoz már reggel is.
2019. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen állandóan panaszkodó, semmit nem jónak találó,ezzel szemben viszont határozatlan, döntésképtelen, örök pesszimista emberek.


Tudod, erre mondják, félig üres/félig tele pohár, aminek Ő az üres részét nézi, Te pedig a telit.


Ha folyamatosan, hosszútávon, ok nélkül ilyen, és nem tudod kibillenteni ebből az állapotból szerintem érdemes lenne a szakítást megfontolnod.


Mindenkinek van rossz periódusa, pl. munkahelyi nehézség, betegség,családi konfliktus stb. miatt, vagy egyszerűen csak a téli depressziós időszakát éli. De ennek el kell múlnia.

Egy idő után oda fogsz jutni,hogy magadban keresed a hibát, és mivel nem tudod felhúzni a magad szintjére, Te is belesüppedhetsz ebbe a letargikus állapotba.

Ezt ne várd meg.

2019. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor így van, hogy én is szomorú vagyok. Péntekről szombatra éjjeles volt, gondoltam meglepem, amíg munkában volt, addig rajzoltam neki valamit, hajnali 3-ig tartott amire befejeztem. Ő hazajött reggel, annyit mondott, hogy szép és egyből ment is aludni én meg már keltem korán, hogy megfőzzek mire felébred. Mondom végre lesz egy közös szabad délutánunk, kitaláltam a mozit, kávét, örültem. Felkelt délután, kérdeztem mi legyen akkor és jött a szokásos nem tudom, nincs ötletem, de a moziba nem akart jönni. Kicsit béntott, mert jó film lett volna, de mondom mindegy, majd kitalálunk akkor mást, rá 3 órára megint azt mondja, menjünk mégis a moziba. Ideges lettem, mert szeretem kicsit kicsinosítani magam ha megyünk valahova, nem pedig rohanni. Végül kitaláltuk, hogy elmegyünk csak úgy autózni, egész úton szinte hozzám se szólt, csak mondta folyton, hogy ő fáradt, nem tudja mit csináljunk... Mindig ez megy körbe-körbe :(
2019. febr. 4. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ragadj bele, ha még sokáig húzod te is negatívvá válsz. Persze adj időt neki, de a végtelenségig ne húzd!
2019. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,hogy csinálsz magadnak külön programot.

Jó, nincs kedve elmenni a moziba, de Neked van, akkor menj el, esetleg hívd el egy barátnődetg.


Nem j az,hogy hagyod, mindenben Ő döntsön, vagy inkább mindenről Ő mondjon le.


Egyébként se tud dönteni,ha nincs kedve valamihez, hagyd, ha Neked van, akkor csináld, és keress magadnak társat ahhoz, ahová nem mehetsz egyedül.


Szerintem ze kibillentené a letargiából.


Ha csak nem unja már a kapcsolatotokat és azért ilyen passzív.

2019. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!